Çakır'ın vazgeçilmeziydi! Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Kırmızı Oda'ya damga vurdu - Son Dakika

Çakır'ın vazgeçilmeziydi! Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Kırmızı Oda'ya damga vurdu

07.02.2021 15:25

Kurtlar Vadisi'nde Çakır'ın karısı Nesrin Çakır karakteriyle hafızalara kazınan ve dizinin efsane kadrosuna adını yazdıran İpek Tenolcay, Kırmızı Oda dizisiyle ekranlara bomba gibi dönüş yaptı. Hayranlarını sevinden Tenolcay, sosyal medyaya damga vurdu.

1
Kurtlar Vadisi dizisindeki başarısıyla kariyerinin zirvesini yaşayan İpek Tenolcay, bu kez Kırmızı Oda dizisiyle karşımıza çıktı.
2
Hayranlarına yıllar sonra sürpriz yapan İpek Tenolcay, sosyal medyada gündem oldu.
3
Ekranlara geri dönen başarılı oyuncunun hayatı merak konusu oldu.
4
Sosyal medyayı aktif kullanan usta oyuncunun yaşı ise en çok merak edilenler arasında.
5
Başarılı oyuncunun sosyal medya paylaşımları ilgi ile takip ediliyor. İşte merak edenler için İpek Tenolcay'ın yaşı ve son hali.
6
İPEK TENOLCAY KİMDİR?
İPEK TENOLCAY KİMDİR?
İpek Tenolcay, 12 Temmuz 1970, İstanbul doğumlu Türk manken, sinema ve dizi oyuncusu. Uzun bir dönem mankenlik yapan İpek Tenolcay 1996 senesinde Şehnaz Tango dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır.
7
Mankenlik ve oyunculuğun yanı sıra sunucu olarak da görev alan İpek Tenolcay iyi derecede İngilizce biliyor.
8
İpek Tenolcay 1992 – 1996 yılları arasında Nurettin Ersoy ile bir evlilik gerçekleştirdi ancak oyuncunun evliliği kısa sürdü. Bu evliliğinden Yağmur Ersoy isminde bir kızı var.
9
Klavye Delikanlıları ve Atv ekranlarında yayınlanan Seviyor Sevmiyor dizisinde rol almış, ardından Vatanım Sensin dizisinde Kraliçe Sofia karakterini canlandırdı.
10
Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Nesrin Çakır karakteri ile izleyicinin ilgisini kazanan güzel oyuncu Erkenci Kuş dizisinde de rol aldı.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR
500

Son Dakika Çakır'ın vazgeçilmeziydi! Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Kırmızı Oda'ya damga vurdu - Son Dakika


Advertisement