Çaldığı Paraları Not Etmiş - Son Dakika

Çaldığı Paraları Not Etmiş

11.01.2011 15:49

1
İstanbul'un çeşitli yerlerimde 5 ayrı soygun olayına karıştığı tespit edilen Gökhan Ö. soygun yapacağı sırada suçüstü yakalandı.
2
Gökhan Ö.'nün bir banka ve bir PTT şubesinden yaptığı silahlı soygun saniye saniye kameralara yansıdı.

3
Küçükçekmece ve Bağcılar'da banka ve PTT şubelerinden yaklaşık 65 bin lirayı soyan Gökhan Ö., dün Küçükçekmece Fatih PTT şubesini soymak isterken suçüstü yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorguya alınan Gökhan Ö. 4 soygun ve bir soygun teşebbüsü olayını itiraf etti.
4
İlk olarak 16 Aralık 2010 tarihinde Küçükçekmece Bedaş fatura merkezine gelen Gökhan Ö., veznede bulunan 2 bin 660 lirayı alarak kayıplara karıştı. Ardından, 24 Aralık 2010 günü Bağcılar PTT şubesinden 9 bin 600 lira, 28 Aralık 2010 günü Küçükçekmece PTT şubesinden 15 bin 800 lira, 4 Ocak 2011'de Küçükçekmece Finansbank Şubesinden 24 bin 800 lira çalınması olaylarına karıştığı tespit edildi.
5
Gökhan Ö.'nün ayrıca, Bağcılar'da 7 Ocak 2011 günü ise soygun teşebbüsünde bulunduğu belirlendi. Bağcılar Akbank Şubesine kar maskeli olarak gelen zanlı, güvenlikçiden paraları istedi. Güvenlikçinin, “Burası ticaret şubesi burada para olmaz" cevabını aldı. Zanlı, güvenlikçiye “Yemedim ama" dedikten sonra olay yerinden ayrıldı.

6
Soyguncu Gökhan Ö.'nün çaldığı paranın kaydını tuttuğu da evden alınan belgelerde ortaya çıktı. Zanlının nereden ne kadar çaldığını, yaptığı harcamaların nereye olduğunu yazdığını anlaşıldı. Ayrıca hakkında çıkan gazete kupürlerini de topladığı belirtildi.

7
Zanlının bir montunu iki ayrı soygun olayı sırasında da giydiği anlaşıldı.

8
9

Son Dakika Çaldığı Paraları Not Etmiş - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu
Advertisement