Çalıkuşu dizisinin lapacı Necmiye'si son haliyle şaşırttı! - Son Dakika

Çalıkuşu dizisinin lapacı Necmiye'si son haliyle şaşırttı!

09.10.2019 11:46

Bir dönem, Reşat Nuri Güntekin'in romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisinde Necmiye karakterine hayat veren Ebru Helvacıoğlu, son haliyle hayranlarını şaşırttı.

1
2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Çalıkuşu dizisindeki Necmiye karakteriyle, izleyiciye sinir krizleri geçirten ünlü oyuncu Ebru Helvacıoğlu, değişimiyle şaşırttı.
2
Başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in paylaştığı dizide, Helvacıoğlu, sevdiği adam tarafından sevilmeyen hatta nefret edilen sıradan bir kadına hayat veriyordu. Aklını evlenmekle bozmuş, sevdiği adam tarafından sevilmek, onunla evlenebilmek için türlü hinliklere başvurmuştu.
3
Helvacıoğlu, bu rolü canlandırırken o kadar başarılıydı ki, o dönem, izleyiciyi ekran karşısında adeta öfkeden deliye döndürüyordu.
4
Instagram'da oldukça aktif olan güzel oyuncunun yüzündeki değişim, dikkatlerden kaçmadı.
5
Burun estetiği yaptırdığı gözlenen Helvacıoğlu, dizideki imajından çok uzak olan tarzıyla sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşıyor.
6
Ebru Helvacıoğlu kimdir?
Ebru Helvacıoğlu kimdir?
25 Aralık 1986 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldi.
7
Lise eğitimini Söğüt Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Ana sanat Dalı Oyunculuk eğitimi aldı.
8
Birçok dizi ve filmde yer alan ünlü oyuncu, şimdilerde kendini tiyatroya adamış durumda.

9
10
11
12

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Çalıkuşu dizisinin lapacı Necmiye'si son haliyle şaşırttı! - Son Dakika Magazin


Advertisement