'Çamaşır Suyu'nda Yüzüyorlar - Son Dakika

'Çamaşır Suyu'nda Yüzüyorlar

13.08.2012 13:39

1
Dışarıdan bakıldığında son derece temiz gözüken gölün içinde ölü hayvanlar, dışkılar ve dibe batmış arabalar var.
2
İngiltere'de "Mavi Göl" olarak bilinen ve dışarıdan bakıldığında son derece temiz gözüken gölün içinde ölü hayvanlar, dışkılar ve dibe batmış arabalar var. Fakat halk bunlara rağmen suya girmekten vazgeçmiyor
3
İngiltere'nin Derbyshire kontluğuna bağlı Buxton bölgesinde bulunan ve adeta Akdeniz'in mavisini yansıtan sulara sahip "Mavi Göl" göründüğünün aksine içerdiği zehir oranıyla tehlike saçıyor.
4
Halk bütün uyarılara rağmen çamaşır suyu kadar tehlikeli olan sularda yüzmeye devam ediyor.
5
Gölün girişindeki uyarı tabelasında yazanlar görenleri şaşırtsa da suların berrak görüntüsüne aldananlar soluğu kumsalda alıyor.
6
Uzmanlar içinde ölü hayvanların, araba enkazlarının ve hayvan pisliklerinin bulunduğu suyun pH değeri neredeyse çamaşır suyu kadar tehlikeli olduğunu belirtiyor.
7
8

Son Dakika 'Çamaşır Suyu'nda Yüzüyorlar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler