Can Bonomo'ya Eleme Öncesi Büyük Şok - Son Dakika

Can Bonomo'ya Eleme Öncesi Büyük Şok

23.05.2012 11:02

1
Eurovision Şarkı Yarışması'nın dün gece yapılan yarı finaline katılan 18 ülke temsilcisinden 10'u finale katılmaya hak kazandı.
2
Bir üst tura geçen ülkeler; İzlanda, Yunanistan, Arnavutluk, Romanya, Kıbrıs Rum Yönetimi, Danimarka, Rusya, Macaristan, Moldova ve İrlanda oldu.
3
Şarkı yarışmasının yarı finalinde elenen ülkeler ise Lituanya, İsviçre, Belçika, Karadağ, İsrail, San Marino ve Avusturya.
4
Can Bonomo'ya büyük şok: Bonomo'nun menajeri Ece Çelebioğlu, Twitter sayfasından şarkıcının ailesinin yarın akşam yapılacak olan elemeyi, bilet ayrılmadığı için izleyemeyeceğini açıkladı.
5
Çelebioğlu, "Son dakika golü. Can'ınkiler de dahil ailelerimizi yarışmayı izlemeye sokamıyoruz. Çünkü 'birileri'nin misafirlerine gitti biletler."
6
"İşte o birilerinin eşleri, dostları var ya çok mühim onlara gitmiş hepsi... "
7
"O adamların emmisi girecek, Can'ın ailesi TV'den izleyecek. Resmen burada bilet dileniyoruz" tweet'ini atarak üst düzey isimlere tepki gösterdi.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Can Bonomo'ya Eleme Öncesi Büyük Şok - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sauna keyfi yapan 42 yaşındaki şarkıcı kağıt kadar ince bikinisiyle poz verdi Çıplak poz veren ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti