Son Dakika Haberleri: Çanakkale yanıyor!

Çanakkale yanıyor!

12 yıl önce

1
Çanakkale'nin Eceabat ilçesine bağlı Yalova köyünde, ve Antalya'da Göynük Kanyonu'nda önceki gün başlayan orman yangınları büyüyerek devam ediyor. Yangınlar dün bir ara kontrol altına alınmıştı. Ancak dün geceden itibaren yeniden rüzgarın da etkisiyle büyüdü. Yangınları kontrol altına alma çalışmaları hala sürüyor.

2
Önceki gün bir tarlada saman balya makinesinden sıçrayan kıvılcımla başlayan ve halen devam eden yangına müdahale için çevre il ve ilçelerden takviye olarak istenen arozözlerin bölgeye gelmesiyle, söndürme çalışmalarına katılan arozöz sayısı 70'e yükseldi.

3
Yangına ayrıca Çanakkale'de konuşlanan 5 uçak ve 1 helikopterin yanı sıra, İstanbul'dan gelen 2 yangın söndürme uçağı, Bursa ve İzmir'den gelen 2 helikopterle de müdahale ediliyor.

Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri, yangın söndürme çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ve bölgenin kontrol altına alınmasına çalışıldığını kaydettiler.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Yangının Eceabat-Gelibolu kara yolunu etkilemesi nedeniyle dün akşam saatlerinde trafiğe kapatılan yola araç çıkmasına izin verilmiyor.

Trafik yetkilileri Çanakkale'den İstanbul ve Edirne yönüne gidecek araç sürücülerini Lapseki'ye yönlendiriyorlar.


15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26Haber Yayın Tarihi: 20.06.2008 12:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü