Son Dakika Haberleri: Canan Karatay'dan, Canlı Yayında Çağla Şikel'e Uyarı

Canan Karatay'dan, Canlı Yayında Çağla Şikel'e Uyarı

7 yıl önce

Alişan ile sabah programı yapan Çağla Şikel, Prof. konuğunun çocuk beslenmesi konusundaki çıkışı karşısında neye uğradığını şaşırdı.

1
Show TV'de Her Şey dahil programının sunucuları Alişan ile Çağla Şikel'in bugünkü konuğu Prof. Dr. Canan Karatay'dı. Çocukların nasıl sağlıklı beslenmesi gerektiğini anlatan Prof. Dr. Canan Karatay, Şikel'in sorularına sert yanıtlar verdi.
2
İki çocuk annesi olan Çağla Şikel, 'Öyle bir an geliyor ki; o gün yemek yemiyor. Rüşvete başvuruyorum. 'Yemeğini yersen sana içi sütlü bir çikolata vereceğim' diyorum' dedi.
3
'İşte o tehlikeli' diye çıkışan Karatay'a Şikel, 'Ama yiyor yemeği. Ölsün mü çocuk?' karşılığını verdi.
4
Şikel'in bu sözü üzerine Karatay, 'Bir kere siz biraz okuyun, kendinizi geliştirin. Cin gibisiniz' diyerek Şikel'i bozdu.
5
6
7Haber Yayın Tarihi: 19.09.2013 10:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!