Canan Karatay'dan Ekmekle İlgili Bomba Açıklama! Kısır Yapıyor - Son Dakika

Canan Karatay'dan Ekmekle İlgili Bomba Açıklama! Kısır Yapıyor

09.11.2018 11:07

Meslektaşlarının bile tepki gösterdiği Canan Karatay, ekmeğin içinde kullanılan gramür maddesinin kısırlık ve zeka geriliği yaptığını söyledi.

1
Kalp ve İç Hastalıkları Profesörü Canan Karatay söylemleriyle her daim gündem yarattı. Ekmeğe, şekere derken veganlara bile savaş açtı. Kiminin eleştirisini kiminin takdirini topladı.
2
Meslektaşlarının bile tepki gösterdiği Karatay, dün katıldığı bir televizyon programında yine ekmeği ve veganları diline doladı. Ekmeğin beyinde morfin etkisi yarattığına değinen Karatay, "Ekmeğin içerisinde kabarmasını sağlayan gramür var. Bu katkı maddesi kişiye kısa süreli bir mutluluk veriyor. Adeta morfin gibi bağımlılık yapıyor" açıklamasını yaptı.
3
KISIR BIRAKIYOR
KISIR BIRAKIYOR
Gramürün tehlikesinin bununla da kalmadığını belirten Karatay, son dönemde artan kısırlığa da vurgu yaptı.
4
Karatay, işte bu maddenin erkekte ve kadında kısırlığa neden olduğunu vurguladı.
5
Yine bu maddenin çocuklarda zeka geriliğine neden olduğunu belirten Karatay, "Fırıncılar bana kızıyor ama onlar da doğal ekmek yapsınlar. Ekmeğe zehir katmasınlar. Ekmekteki katkı maddelerini kaldırsınlar" ifadesini kullandı. Vejetaryenliği bir yaşam tarzı olarak gördüğünü belirten Karatay, "Veganlık ise bir misyonerliktir" diyerek sözlerini sonlandırdı..
6

Son Dakika Canan Karatay'dan Ekmekle İlgili Bomba Açıklama! Kısır Yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement