'Avustralya canavarı' lakaplı Mustafa Kayırıcı'nın tecavüzüne uğrayan Kanadalı model, canına kıydı! - Son Dakika

'Avustralya canavarı' lakaplı Mustafa Kayırıcı'nın tecavüzüne uğrayan Kanadalı model, canına kıydı!

19.12.2019 12:22

'Avustralya canavarı' lakaplı Mustafa Kayırıcı tarafından tecavüze uğrayan genç model Dasha Volnoukhin'in davasında korkunç detaylar ortaya çıktı.

1
22 yaşındaki Kanadalı model Dasha Volnoukhin, 2015 yılında iş bulmak için Avustralya'nın Sydney kentine yerleşti. 2016 yılında bir eskort ajansına katılarak cinsel ilişki işçiliği yapmaya başlayan Volnoukhin, bu durumu ailesinden ve yakın arkadaşlarından gizledi.
2
Ancak genç kadın, ajanstaki ikinci gecesinde kabusu yaşadı. Mustafa Kayırıcı isimli 28 yaşındaki adam, genç kadınla müşteri gibi bir araya gelip kapıdan girdiği anda bıçağını çekerek Volnoukhin'e tecavüz etti.
3
O anları cep telefonuyla kaydeden Kayırıcı, Volnoukhin'in üzerindeki paraları da alıp kayıplara karıştı.
4
Genç kadın durumu polise bildirirken, Kayırıcı haziran ayında polisler tarafından kıskıvrak yakalandı. Mayıs ve haziran aylarında, aralarında 13 yaşında bir kız çocuğunun da bulunduğu 9 kişiye tecavüz ettiği ortaya çıkan Kayırıcı, soygun ve yaralama da dahil 42 ayrı olayla suçlandı.
5
Volnoukhin, Kayırıcı hakim karşısına çıkmadan önce önce yaşamına son verdi. Dava dosyasındaki gizlilik kararı gereği saldırganın Kayırıcı olduğu ve genç kadının kimliği açıklanmazken, geçtiğimiz günlerde bu sürenin dolmasının ardından gün yüzüne çıkan detaylar, Avustralya basınında büyük ses getirdi. Suç makinesi canavarın hakkında şu ana dek kesinleşen cezalarla, 2044'e kadar hapisten çıkamayacağı vurgulanıyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika 'Avustralya canavarı' lakaplı Mustafa Kayırıcı'nın tecavüzüne uğrayan Kanadalı model, canına kıydı! - Son Dakika


Advertisement