Caner Erkin ve Asena Erkin'in Keyfi Yerinde - Son Dakika

Caner Erkin ve Asena Erkin'in Keyfi Yerinde

7 yıl önce

Fenerbahçeli Caner Erkin ve eşi Asena Erkin, önceki akşam Zorlu Center Alışveriş merkezinde görüntülendi.

1
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Caner Erkin ve eşi Asena Erkin, önceki akşam Zorlu Center Alışveriş merkezinde görüntülendi.
2
Mağazaları dolaşıp kışlık kıyafetler alan çift, neşeli halleriyle dikkatlerden kaçmadı.
3
Asena Erkin'in şarkıcı Berkay ile Akmerkez ve Londra'da çekilmiş fotoğraflarının basına yansımasından sonra zor günler geçiren Caner-Asena Erkin çifti, uzun zaman sonra ilk kez yüzleri gülerken objektiflere yansıdı.
4
Alışverişin ardından mağazadan çıkan çift, gazetecileri karşılarında görünce hızla uzaklaşmak istedi.
5
Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan ikilinin keyfi, "Berkay bey dün gecce zafer işareti yaptı. Neler söylemek istersiniz." sorusunu duyunca kaçtı.
6
Bu soru karşısında sinirlenen Caner Erkin, "Konuşmak istemiyorum. Size açıklama yapacak değilim." diyerek gazetecilere sert tepki gösterdi.
7
Caner Erkin'in daha sonra eşi Asena Erkin'e sıkı sıkıya sarılması ise dikkat çekti.

8
Caner Erkin ve Asena Erkin fotoğrafları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Haber Yayın Tarihi: 13.12.2013 02:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti Sapkın ev sahibi, pazarlık yapmak isteyen kiracıya göğüslerini göstermesini teklif etti! 73 yaşındaki Sylvester Stallone perişan halde! Gerçek çok geçmeden ortaya çıktı