Cani anne, otistik oğlunu boğazına sünger sokarak öldürdü - Son Dakika

Cani anne, otistik oğlunu boğazına sünger sokarak öldürdü

Ünlü kişilerin fotoğrafçılığını yapan Dean Freeman'nın 40 yaşındaki eski eşi Olga, otistik olan ve yürüyemediği için tekerlekli sandalyeye mahkum olan 10 yaşındaki oğlu Dylan'nın boğazına zorla sünger yerleştirerek öldürdü. Cani anne, oğlunun cansız bedenini bodrum katında çocuğun oyuncakların bulunduğu odaya attı.

1
Ünlü kişilerin fotoğrafçılığını yapan Dean Freeman'nın 40 yaşındaki eski eşi, otistik hastası olan oğlunu canice öldürdü.
2
David Beckham, the Spice Girls, Emily Ratajkowski ve Bradley Cooper gibi ünlü kişilerin fotoğrafçılığını yapan Dean Freeman, oğlunun annesi tarafından öldürüldüğü haberini İspanya'da öğrendi.
3
Dylan, annesinin yanında kalıyordu. Komşular, sabaha karşı evden yüksek seste çığlık sesleri geldiğini ve seslere uyandıklarını söylediler.

4
Aslen Moskovalı olan Olga ve fotoğrafçı Dean Freeman, evlendikten sonra boşanmışlardı.
5
Bir kadının sabaha karşı, çocuğun çığlıklarını duyduktan sonra polise haber vermesi üzerine polis eve girip evde arama yaptı. Ekipler çocuğun cansız bedenini oyuncakların arasında buldu.
6
Pazar günü sabah karşı meydana gelen cinayetten sonra tutuklanan anne mahkemeye kadar ceza evinde kalacak.
7
Olayı araştıran savcı yaptığı açıklamada, çocuğun boğazında ölmesine sebep olan sünger parçaları bulunduğunu söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 19.08.2020 16:34

Son Dakika Cani anne, otistik oğlunu boğazına sünger sokarak öldürdü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü