Cani baba tartıştığı 20 yaşındaki kızını 8 kez bıçaklayarak öldürdü - Son Dakika

Cani baba tartıştığı 20 yaşındaki kızını 8 kez bıçaklayarak öldürdü

03.03.2020 11:28

Avustralya'da bir baba, arabada tartıştığı 20 yaşındaki kızını 8 kez bıçaklayarak öldürdü. Uyuşturucu satmaktan sabıkası da olan 49 yaşındaki baba müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

1
Korkunç olay Avustralya'nın Adelaide kentinde meydana geldi. Sabrina Lekaj, arkadaşlarıyla sık sık dışarı çıkan ve sosyal yaşamıyla dikkat çeken bir genç kızdı.
2
20 yaşındaki kızının yaşam tarzını onaylamayan 49 yaşındaki baba Petrit Lekaj, iddiaya göre kızıyla yüzleşmek ve konuşmak istedi.

3
Yanına evlerinin mutfağından 15 santimetrelik bıçağı da alan ve iddiaya göre kızını korkutmak isteyen baba, Sabrina'yı arabasına bindirdi.

4
Arabada giderken kızıyla konuşması tartışmaya, tartışmadan da kavgaya dönen Petrij, Sabrina'yı yanındaki bıçakla öldürdü.
5
Kızını sekiz kez bıçaklayan cani baba, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Amacının uyuşturucu alışkanlığı olan kızını korkutmak olduğunu ileri süren baba cezaevine gönderildi.
6
Cinayetin detayları ise tüyler ürpertti. Cani babanın, Sabrina'yı öldürdükten sonra kızının cansız bedeniyle yaklaşık bir saat boyunca arabayla yavaş hızda gezdiği ortaya çıktı.
7
Petrit Lekaj, devriye gezen polis tarafından durdurulduğunda korkunç gerçek ortaya çıktı ve hemen tutuklandı.

8
Lekaj, arabaya binmeden hemen önce bıçağı yanına aldığını itiraf etti ancak kızını sadece korkutmak istediğini, öldürmek gibi bir niyeti olmadığını iddia etti.

9
Dün duruşması görülen Petrit Lekaj, mahkeme tarafından müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Cani babanın ayrıca eroin satmaktan da sabıkası olduğu bildirildi.
10
Yargıç Trish Kelly, üniversitede tıp eğitimi almakta olan kızını öldüren cani babanın, kendisinin de eroin sattığını vurgulayarak, kızını uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle öldürmesinin "ironik" olduğunu belirtti.
11
Cani babanın avukatı Ben Sale, Sabrina'nın Petrit'in "ilk göz ağrısı" olduğunu ve yaşadığı ikili hayat nedeniyle babasını kışkırttığını ileri sürdü.

12
Mahkemede, babasnın bugüne kadar uyuşturucuyla ilgili sabıkaları bir bir açıklandı.
13
İlk kez 1994 yılında eroin sattığı için tutuklanan adamın, daha sonra 2007 ve 2009 yıllarında da cezaevine girdiği belirtildi.

Son Dakika Cani baba tartıştığı 20 yaşındaki kızını 8 kez bıçaklayarak öldürdü - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement