Cani Kadın İlişki Kölesi Yaptığı Adamı Döverek Öldürdü, Cinsel Organını Kesip Sobaya Attı - Son Dakika

Cani Kadın İlişki Kölesi Yaptığı Adamı Döverek Öldürdü, Cinsel Organını Kesip Sobaya Attı

24.01.2019 09:32

34 yaşındaki acımasız kadın, ilişki kölesi yaptığı 67 yaşındaki adamı yıllarca istismar ettikten sonra döverek öldürdü. Öfkesini alamayan cani kadın adamın cinsel organını da kesip sobaya attı.

1
Sırbistan'da yaşayan 34 yaşındaki Marina Becanoviç, 67 yaşındaki Petar Petroviç'i üç yıl boyunca ilişki kölesi yaptı.
2
Cani kadın, Petar Petroviç'i geçtiğimiz gün Belgrad'ın eteklerinde bulunan Guncati'de döverek öldürdü.
3
Yetkililer tarafından yapılan açıklamarda adamın yaklaşık üç yıldır kadın tarafından işkenceye maruz kaldığı söylendi. Üzerinde sigara söndürmeden, bıçakla yaralamaya kadar uzayan işkence listesi adamın dayakla öldürülmesiyle son buldu.
4
Cinsel organını sobaya attı
Cinsel organını sobaya attı
Adamı öldürdükten sonra cinsel organını ve testislerini kesen kadın onları ateşe attı. Daha sonra adamın ailesine mektup yazarak 'işini bitirdim' dedi.
5
Baltayla parçalara ayırdı
Baltayla parçalara ayırdı
Cinayetin ardından adamı baltayla parçalara ayıran kadın, adamın penis ve testislerini yanan sobaya attı.
6
Komşulardan birinin ifadeleri oldukça sarsıcıydı: Bu kadın bilinçli olarak eziyet ve istismarda bulundu. Onu tekmeledi, ona vurdu ve bıçakla yaraladı. Ona kölesi gibi muamele etti.
7
"Marina çok kabaydı. Onu kollarından kaldırıp sarsarsı. Çünkü ondan iriydi. Hatta bazen havaya kaldırdıktan sonra onu yere fırlatırdı."
8
Adamın da kadına takıntısı vardı
Adamın da kadına takıntısı vardı
Öldürülen adamın kadına karşı takıntısı olduğunu söyleyen komşu, adamın kadını bir kaç kez polise şikayet ettiğini ama her seferinde onunla geri döndüğünü söyledi.
9
Belgrad basını kadının gözaltını alındığını ve polis sorgusunda suçlarını itiraf ettiğini söyledi. Otopis raporunda ise adamın kaburgasının kırıldığı ve ciğerine battığı tespit edildi.
10
Bir sevgilisi daha vardı
Bir sevgilisi daha vardı
Polis, cani kadının içki arkadaşı ve diğer sevgilisi olduğu iddia edilen evsiz bir adamı da sorguya aldı. Evsiz adam cinayetin, para problemi yüzünden işlenmiş olabileceğine dikkat çekti.

Son Dakika Cani Kadın İlişki Kölesi Yaptığı Adamı Döverek Öldürdü, Cinsel Organını Kesip Sobaya Attı - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı