Cani sevgili, havuzda göğüsleri görünen kız arkadaşını döverek öldürdü - Son Dakika

Cani sevgili, havuzda göğüsleri görünen kız arkadaşını döverek öldürdü

25.03.2021 09:25

Brezilya'nın Sao Paolo şehrinde Nikolas Iori Maichon isimli adam, havuza atlayan kız arkadaşının bikinisinin üst tarafının düşüp göğüslerinin dışarı çıkması üzerine sinirlendi. Kızgın sevgili, 24 yaşındaki Ana Paula Coutinho'yu döverek öldürdü.

1
Nikolas, havuz partisi sırasında kız arkadaşı Ana'yla suya atladı. Genç kızın sudan çıkarken bikinisi gevşedi ve göğüslerini partide bulunan diğer kişiler gördü.

2
Bunun üzerine Nikolas kız arkadaşıyla eve gitti. Evde kız arkadaşını döven Nikolas sevgilisini öldürdü.
3
Cani adam daha sonra arkadaşlarını arayıp kız arkadaşının boğularak öldüğünü ve kendisini hastaneye götürmek için yardım istedi.
4
Nikolas, arkadaşlarının yardımı ile kız arkadaşını hastaneye bıraktıktan sonra kaçtı. Polisler yakalanması için çalışmalara başladı.
5
Doktorlar, ise yaptıkları ilk incelemede Ana'nın kafasına aldığı darbe sonucu hayatını kaybettiği bulgularına rastladı.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Cani sevgili, havuzda göğüsleri görünen kız arkadaşını döverek öldürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı