Canlı Fare Yemekten, İnsanların Gözlerini Oymaya Kadar Kendini Kaybettiren Yamyam İlacı: Flakka - Son Dakika

Canlı Fare Yemekten, İnsanların Gözlerini Oymaya Kadar Kendini Kaybettiren Yamyam İlacı: Flakka

03.01.2019 11:32

Bu hapı alan yamyama dönüşüyor. 2011'de Amerika'da ortaya çıkan ve 'zombi hapı' adı verilen sentetik uyuşturucu, dünyaya hızla yayılıyor.

1
FLAKKA NEDİR?
FLAKKA NEDİR?
Flakka, Çin'den ithal edilen ve zombi benzeri psikotik ataklara ve yamyamistik saldırılara neden olan, banyo tuzu yapısında sentetik uyuşturucudur. 2012 yılında Amerika'da satışı kesinlikle yasaklandı. Ev tipi banyo tuzlarına benzeyen Flakka; yenebilir, burundan çekilebilir, enjekte edilebilir veya buharlaştırılabilir. Kokaine benzer bir uyuşmaya, aynı zamanda halüsinasyona ve paranoyaya da neden olur.
2
İNGİLTERE TEHLİKEDE!
İNGİLTERE TEHLİKEDE!
İngiltere'de ise kullanımı yavaş yavaş yayılmaya başladı. Uyuşturucu uzmanı Abbas Kanani, Sun Online'a şunları söyledi: "Flakka, 2.30 sterlinlik fiyatı nedeniyle İngiltere'de popülerlik kazanıyor, bu son derece endişe verici. 2018'de, bu tür vakalar 950'yi buldu.
3
2013 YILINDA YÜZÜ YENEREK PARAMPARÇA EDİLDİ
2013 YILINDA YÜZÜ YENEREK PARAMPARÇA EDİLDİ
Bir Big Mac'ten daha ucuza mal olan korkunç Flakka hapı, bugüne kadar birçok insana zarar verdi. Fotoğrafta gördüğünüz evsiz adam, 2013 yılında bu hapı kullanan bir diğer evsiz adam tarafından saldırıya uğradı.
4
Gözü dönen yamyam, yaşlı adamın kafasını yemeye başladı ve gözlerini oydu.
5
ABD'li Ronald Poppo, bir gözünü ve burnunu tamamen kaybetti. Geçirdiği ameliyatlardan sonra Poppo'nun konuşabildiğini ve yemek yiyebildiğini söyleyen doktorlar kurbanın saldırıyı hatırladığını söyledi.
6
FLAKKA İÇEREK YAMYAMA DÖNÜŞTÜ
FLAKKA İÇEREK YAMYAMA DÖNÜŞTÜ
Poppo'nun yüzünün bir kısmını yiyen Rudy Eugene'in, 'Flakka'nın etkisinde olduğu anlaşılmıştı. Olay yerine gelen polis "dur" emrine uymayan Eugene'i vurarak öldürdü.
7
FLAKKA İÇİP SOYUNDU, KENDİNİ YERDEN YERE VURDU!
FLAKKA İÇİP SOYUNDU, KENDİNİ YERDEN YERE VURDU!
İngiliz bir adam, Flakka'yı aldıktan sonra çıplak halde kendini sağa sola atarken bulundu.
8
FLAKKA ETKİSİYLE ÇİĞ ÇİĞ FARE YEDİ!
FLAKKA ETKİSİYLE ÇİĞ ÇİĞ FARE YEDİ!
Geçen yıl Eylül ayında, bir mahkum canlı fareyi kafasından ısırdı ve uyuşturucunun şiddetiyle yedi.
9
Bu anları videoya çekmekten de geri kalmadı. Önce fareyi öptü.
10
Sonra tamamen yuttuğunu kanıtlar biçimde ağzını açtı.
11
ANNESİNİN GÖZLERİNİ OYDU
ANNESİNİN GÖZLERİNİ OYDU
32 yaşındaki Camille Balla, annesi Francisca Monteiro-Balla'nın gözlerini yuvalarından çıkardı. Olayın üzerinden saatler sonra: "Annemi öldürdüm ve yardıma ihtiyacım var" diye bağırıp, koşmaya başladı.

Son Dakika Canlı Fare Yemekten, İnsanların Gözlerini Oymaya Kadar Kendini Kaybettiren Yamyam İlacı: Flakka - Son Dakika

YORUMLAR (7)
  • Yeter ya: Bu sitedeki trollerde kesin bundan almislardir.kadina, sanatciya, eglenene, gulene, cocuklara,milli bayramlara, T.C ne onun kurucularina, milli kurtulus savasina, izmire, daha dogrusu kendileri gibi olmayan herkese saldiriyorlar.haince, kallesce ve sinsice. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Soyunmasıyla ünlü sporcu Paige VanZant hırsızlık kurbanı oldu! Video ile verdiği tavsiye şaşırttı Gözlerini gökyüzünden alamadılar! Şehir halkı telefon ellerinde dakikalarca bu halde kaldı Yaptığı tek şey paylaşmak! 15 milyon takipçisine yine can alıcı pozuyla teşekkür etti Sular çekilince gün yüzüne çıktı! Köylüler gördükleri manzara karşısında isyan etti İnanması güç! Sektirdiği küçücük taş milyonluk aracı havaya uçurdu