Canlı İneği Eğlence İçin Kaplanlara Yem Ettiler - Son Dakika

Canlı İneği Eğlence İçin Kaplanlara Yem Ettiler

1
Hayvanat bahçesindeki ziyaretçilere unutulmaz anlar yaşatmak isteyen ve bunu para kaynağı haline getiren Çinliler, inek ve tavukları, turistleri eğlendirmesi için canlı canlı kaplanlara yem etti.

2

Çin'in Harbin kenti yakınlarındaki Sibirya Kaplanları Orman Parkı, her gün kaplanların yemek ziyafetine tanık olmak isteyen binlerce turisti ağırlıyor.

3

Kaplanları besleyen bakıcılar, olası saldırılara karşı güçlendirilmiş otobüslerden, turistlerin görebileceği noktalara canlı inek ve tavukları bırakıyor.

4
Canlı bırakılan inek ve tavukları parçalayarak yiyiyor. Ücretini ödeyen turistler bu vahşetini en net şekilde izleyebiliyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2017 08:15

Son Dakika Canlı İneği Eğlence İçin Kaplanlara Yem Ettiler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor