Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı - Son Dakika

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı

19.10.2020 16:24

Sürekli paylaştığı açık fotoğraflar ve canlı yayında frikik kazaları ile gündeme gelen Britain's Got Talent yarışmasının jüri üyesi Amanda Holden, evde üstsüz gezdiği için iki kızı ile kavga ettiklerini söyledi.

1
İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizssiniz'de jüri üyeliği yapan TV yıldızı Amanda Holden, giyinmeyi pek sevemeyen ünlülerden.
2
Yarışmada bilerek verdiği frikiklerle olay olan ve evde de üstsüz şekilde gezdiğini söyleyen ünlü isim bu durumun kızları ile arasını bozduğunu söyledi.
3
Programda giydiği açık elbise ve üstsüz fotoğraflar hakkında kızlarının ne düşündüğü sorusuna Amanda, şöyle cevap verdi:

4
"Geçen akşam duştan üstsüz bir şekilde çıkıp Lexi'ye iyi geceler demek için odasına gittim. O sırada FaceTime üzerinden bir arkadaşı ile konuşan Lexi beni çıplak görünce "Anne! Anne! Her zaman çıplak gezmek zorunda mısın diye bana bağırdı."
5
Amanda bunun üzerine kendisinin de kızına bağırarak bu şekilde kendisi ile konuşamayacağını söyledi.
6
Öte yandan düzgün fiziği ile dikkat çeken 49 yaşındaki sunucu, şu an estetiğe ihtiyacı olmadığını ama şayet bir gün yaparsa kimseye söylemeyeceğini ifade etti.

7
Holden'ın geçtiğimiz gün, göğüs kanserinin erken teşhisi için üstsüz bir şekilde röntgen çekildiği anları yayınlaması ise çok konuşulmuştu.
8
9
10
11

YORUMLAR (4)
  • EVDE: KİRADA OTURAN BİRİSİ OLSA AYNI ŞEKİLDE ÇIPLAK DOLAŞSA KİRACI BUNA İSTEDİĞİ KİRADAN DAHA FAZLASINI VERİR KİRALIK EV ARADIĞIMDA İLK BUNUN EVİNE SONRADA BUNA TALİP OLURUM Cevap Yaz 2 9 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı - Son Dakika


Advertisement