Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı - Son Dakika

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı

19.10.2020 16:24

Sürekli paylaştığı açık fotoğraflar ve canlı yayında frikik kazaları ile gündeme gelen Britain's Got Talent yarışmasının jüri üyesi Amanda Holden, evde üstsüz gezdiği için iki kızı ile kavga ettiklerini söyledi.

1
İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizssiniz'de jüri üyeliği yapan TV yıldızı Amanda Holden, giyinmeyi pek sevemeyen ünlülerden.
2
Yarışmada bilerek verdiği frikiklerle olay olan ve evde de üstsüz şekilde gezdiğini söyleyen ünlü isim bu durumun kızları ile arasını bozduğunu söyledi.
3
Programda giydiği açık elbise ve üstsüz fotoğraflar hakkında kızlarının ne düşündüğü sorusuna Amanda, şöyle cevap verdi:

4
"Geçen akşam duştan üstsüz bir şekilde çıkıp Lexi'ye iyi geceler demek için odasına gittim. O sırada FaceTime üzerinden bir arkadaşı ile konuşan Lexi beni çıplak görünce "Anne! Anne! Her zaman çıplak gezmek zorunda mısın diye bana bağırdı."
5
Amanda bunun üzerine kendisinin de kızına bağırarak bu şekilde kendisi ile konuşamayacağını söyledi.
6
Öte yandan düzgün fiziği ile dikkat çeken 49 yaşındaki sunucu, şu an estetiğe ihtiyacı olmadığını ama şayet bir gün yaparsa kimseye söylemeyeceğini ifade etti.

7
Holden'ın geçtiğimiz gün, göğüs kanserinin erken teşhisi için üstsüz bir şekilde röntgen çekildiği anları yayınlaması ise çok konuşulmuştu.
8
9
10
11

Son Dakika Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı - Son Dakika

YORUMLAR (4)
  • EVDE: KİRADA OTURAN BİRİSİ OLSA AYNI ŞEKİLDE ÇIPLAK DOLAŞSA KİRACI BUNA İSTEDİĞİ KİRADAN DAHA FAZLASINI VERİR KİRALIK EV ARADIĞIMDA İLK BUNUN EVİNE SONRADA BUNA TALİP OLURUM Cevap Yaz 3 22 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı