Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu - Son Dakika

Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu

20.09.2020 15:07

Danimarka'da ilkokul çocukları için düzenlenen bir programda yetişkinler, tüm vücut yapılarının aynı olduğu ve vücutlarından utanmamaları gerektiği mesajını vermek için çocukların gözü önünde soyundu.

1
Danimarka'da bir çocuk kanalındaki 'Ultra Strips Down' adlı popüler şov programında yaşananlar tepki çekti.
2
11-13 yaş aralığındaki çocukların izleyici olarak katıldığı programda 'kusursuz vücut' konusu ele alındı. Cinsel organlardaki kusursuzluğun konuşulduğu bölümde 5 yetişkin stüdyoda çocukların önünde soyundu.
3
Programda soyunan beş misafir yaşları 11-13 olan çocuklara vücutları ile ilgili her türlü soruyu utanmadan sormalarını istedi.

4
Daha önce bir çok ödül kazanmış programın sunucusu, yetişkin misafirlerden çocuklara "mükemmel vücut" kavramının olmadığını göstermek için soyunmalarını istemesinden sonra büyük tepki çekti.
5
Bazı vatandaşlar, çocukların izleyici olarak katıldığı bir eğitimsel programda, ne olursa olsun misafirlerden çocukların gözü önünde soyunmamaları gerektiğini söyledi. Ayrıca bazı izleyiciler de, çocukların yetişkin kişilerin cinsel organlarını görmelerinin edebe aykırı bir davranış olduğunu ve böyle bir şeyin kabul edilemeyeceğini söyledi.

6
Gelen tepkiler üzerine New York Times'a açıklamada bulunan programın yapımcısı Jannik Schow, yaptıklarının cinsellikle ilgili olmadığını sadece çocuklara kendi vücutlarından utanmamaları gerektiğini öğretmek için böyle bir şey yaptıklarını söyledi.
7

Son Dakika Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu - Son Dakika

YORUMLAR (13)
  • at baytarı: birşeyi yazmadan düşünmeden anlaliz etmeden atıp tutmayın .. bunlar yaşımın ve tabiatın gerçeği şu var bulunduğun ülke ve normlar seni kısıtlar yada ket vurabilir .. mesele senin zihniyet meselende ... bilinç altında ki sapkın düşünceler mi? Cevap Yaz 0 12 Yayından Kaldır
  • Kim ne derse desin...: Kim ne derse desin, cinselliğin afrikası olan ülkemiz'de bu tarz şeylerin olmamasından dolayı insanlara abes geliyor. Kusura bakmasınlar avrupalı insanlar eğitim aldıkları için abazan olmuyorlar.. Buradan 1-2 tane abazan yollasak o programa bakıp bakıp çeker... Fark budur.. Avrupalılar eğitime önem verirken, bizim ülkemizde maalesef herşey tabu, herşey engeldir.. Bu kafayla daha çok gelişemeyeceğiz... Devam o zaman eleştirmeye... Cevap Yaz 0 14 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı