Canlı Yayında Kucağa Oturdular - Son Dakika

Canlı Yayında Kucağa Oturdular

8 yıl önce

1
Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu "Aramızda Kalsın" programına bu sabah Ciciş kardeşler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy katıldı.
2
Programa iddialı bir giriş yapan Cicişler, Sacit Aslan'ın kucağına oturup fotoğraf çektirerek kendilerinden söz ettirmeyi başardı.

3
Sosyal paylaşım sitesi Twitter'a koydukları erotik fotoğraflarla gündeme gelen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler geçtiğimiz gün "Artık erotik ve ucuz poz vermeyeceğiz" demişti.

4
Karda bikinili resimlerini ekleyen Cicişler gelen tepkilerin ardından resimlerini kaldırmış, Türkiye'nin bu tarz pozları kaldıramadığını söylemişti.

5
Ancak Ciciş kardeşler verdikleri sözü bugün Sacit Aslan'ın kucağına oturup poz vererek bozdu.

6
Programda Sacit Aslan'a içini döken Esra-Ceyda Ersoy, seks sembolü olmaktan sıkıldıklarını ve bu pozla jübile yaptıklarını dile getirdi.

7
İkilinin bu sırada bolca frikik vermesi de dikkatlerden kaçmadı.

8
Cicişler çektirdikleri fotoğrafı Twitter'dan paylaşmayı ihmal etmedi.

9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 14.01.2013 03:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kahin Baba Vanga'dan ürküten koronavirüs kehaneti: Milyonlarca insan ölebilir 2 bin 200 yıl önce Türkler yaptı! Çin'in en eski mühendislik harikası: Karız kanalları Doğasıyla büyüleyen Sicilya adası mafya tarihi ile ürkütüyor 5 bin yıllık keşif! Dünyanın en eski kılıcı Malatya kökenli çıktı! Analar ağladı, gökyüzü ağladı! Şehitlerimiz sonsuzluğa uğurlanıyor