Canlı Yayında Kucağa Oturdular - Son Dakika

Canlı Yayında Kucağa Oturdular

14.01.2013 15:26

1
Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu "Aramızda Kalsın" programına bu sabah Ciciş kardeşler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy katıldı.
2
Programa iddialı bir giriş yapan Cicişler, Sacit Aslan'ın kucağına oturup fotoğraf çektirerek kendilerinden söz ettirmeyi başardı.

3
Sosyal paylaşım sitesi Twitter'a koydukları erotik fotoğraflarla gündeme gelen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler geçtiğimiz gün "Artık erotik ve ucuz poz vermeyeceğiz" demişti.

4
Karda bikinili resimlerini ekleyen Cicişler gelen tepkilerin ardından resimlerini kaldırmış, Türkiye'nin bu tarz pozları kaldıramadığını söylemişti.

5
Ancak Ciciş kardeşler verdikleri sözü bugün Sacit Aslan'ın kucağına oturup poz vererek bozdu.

6
Programda Sacit Aslan'a içini döken Esra-Ceyda Ersoy, seks sembolü olmaktan sıkıldıklarını ve bu pozla jübile yaptıklarını dile getirdi.

7
İkilinin bu sırada bolca frikik vermesi de dikkatlerden kaçmadı.

8
Cicişler çektirdikleri fotoğrafı Twitter'dan paylaşmayı ihmal etmedi.

9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Canlı Yayında Kucağa Oturdular - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hadise ve Reza Zarrab'ın ilişkisini Ebru Gündeş'e söylediği iddia edilen falcının kim olduğu ortaya çıktı Deren Talu'nun bikinili pozu sosyal medyayı karıştırdı! Takipçileri tek bir şeyi hatırlattı Dubai, balkonda çırılçıplak poz veren modellerin gözünün yaşına bakmadı Süt annesini görenler şaşırıyor! Bu kuzu acıkınca annesinin yanına koşmuyor Gıdı ve göz kapağı estetiği olan Yeliz Yeşilmen hastane yatağından paylaştı! Bir detay dikkat çekti