Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı - Son Dakika

Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı

22.10.2019 12:52

İlişkileri de evlilikleri de skandallara neden olan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı devri çoktan kapandı. Ama hala konuşuluyorlar. Peki Acun ile Şeyma çifti nasıl bir araya gelmişti?

1
Ünlü çift boşandıktan sonra en çok merak edilenlerden biri aralarındaki iletişimin nasıl olduğuydu. Kendi kanalında katıldığı canlı yayında, izleyicilere video izletirken Şeyma'dan gelen mesajla kıpkırmızı olan Acun Ilıcalı ne yapacağını şaşırdı. Mesajın ardından Acun Ilıcalı, telefonunu kenara koyarak sözüne devam etti. Gelen mesajda; "Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili başka bir şey de konuşacağım" yazıyordu
2
Çift evlendi, 14 ay sonra tek celsede boşandı. Peki bu gözde çift nasıl bir araya gelmişti merak ediyorsanız gelin birlikte bakalım...
3
Türkiye'nin gündeme bomba gibi oturan çifti Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile tanıştığı sırada iki kızının annesi Zeynep Ilıcalı ile evliydi. Özel hayatıyla gündeme gelmeyi pek sevmeyen Acun Ilıcalı'nın, evliliği kusursuz bir görünüm sergiliyordu.
4
Şeyma Subaşı, katıldığı 'Var mısın Yok musun' yarışmasında 60 bin TL para ödülü kazanmıştı. Yarışmanın ardından Ilıcalı, Subaşı'ya bir yarışmanın kostüm tasarım ekibinde çalışmak üzere iş verdi.
5
Şeyma Subaşı ise o zamanlar henüz 19 yaşındaydı. O sıralar evli olan Ilıcalı'nın, yuvasını yıktığı iddiaları ortalığı kasıp kavurmaya başladı.
6
Olayların ardından gözlerin çevrildiği Zeynep Ilıcalı, boşanmaya yanaşmıyordu ve Şeyma Subaşı'ya yönelen yorumlar gittikçe vahim bir boyut kazandı.
7
Ilıcalı, eşinden boşanmadan önce Şeyma Subaşı'nın hamileliği duyulunca dedikodular arttı.
8
Şeyma Subaşı'ya karşı büyüyen nefret nedeniyle sosyal medyada birçok hesap açılmış ve Subaşı artık bir mizah malzemesi haline gelmişti ki, sessizliğini hep koruyan Acun Ilıcalı, sevdiği kadına sahip çıkmıştı.
9
Özel hayatı hakkında genelde sessiz kalmayı tercih eden Ilıcalı, zaman zaman da olsa yaptığı hamlelerle gündemi sarsıyordu. Subaşı'ya yüklenilen bir dönemde fotoğrafına yaptığı yorumla dedikoduların önüne geçmeyi başarmıştı.
10
Çift nikah masasına otursa da halkın güvenini bir türlü kazanamayan Şeyma Subaşı ve ilişkisi hakkında Acun Ilıcalı, Hülya Avşar'ın programına katılarak tüm dedikodulara son noktayı koydu.
11
Programda, ''Türkiye'nin çok yanlış bildiği bir şey var, onu anlatayım kısaca: Şeyma'yı zamanında görüp, bir şekilde beğenip arkadaşlık teklif eden benim."
12
13
14

Son Dakika Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement