Cara Delevingne ile kız arkadaşı St. Vincent ayrıldı - Son Dakika

Cara Delevingne ile kız arkadaşı St. Vincent ayrıldı

13.09.2016 11:25

1

Süper modellikten sinemaya transfer olan Suicide Squad'ın June Moone'u Cara Delevingne, köpeğine biber gazı tasması takması ve striptiz kulüpte olay çıkarmasından sonra şimdi de ihanet iddialarıyla gündemde.

2
"Ayrıldık"
Ayrıldık
Geçtiğimiz yıllarda eşcinsel olduğunu açıklayan hatta bir dönem oyuncu Michelle Rodriguez evliliği konuşulan ünlü Victoria's Secret modeli Cara Delevingne, kız arkadaşı müzisyen kız arkadaşı St. Vincent'ten ayrıldığını açıkladı.

3
Ağır gelmeye başladı
Ağır gelmeye başladı
The Sun'ın haberine ünlü model ile St. Vincent ilişkilerini birbirlerine "ağır" gelmeye başlaması nedeniyle bitirme kararı aldı.

4
Evlenme teklif etmişti
Evlenme teklif etmişti
Ancak şubatta St. Vincent'a Paris'te, diz çökerek evlenme teklif eden Cara Delevigne'in kısa süre sonra ayrılık kararı alması kafaları karıştırdı.

5
"Böyle daha iyi olacak"
Böyle daha iyi olacak
İkili birbirlerini çok sevdiklerini ancak böylesinin daha iyi olacağını açıkladı.

6
Neden ihanet mi?
Neden ihanet mi?
Ancak ilişkinin bitme nedeni konusunda ihanet dedikoduları da var.

7
Festivalde dudak dudağa
Festivalde dudak dudağa
Cara Delevigne, geçtiğimiz günlerde Burning Man Festivali'nde başka bir kadınla dudak dudağa görüntülenmişti.

8
Fotoğraftan sonra ayrılık
Fotoğraftan sonra ayrılık
Bu görüntülerden kısa süre sonra gelen ayrılık, ilişkinin başka bir kadın yüzünden bittiği iddiaları güçlendirdi.

9
Olay çıkardı
Olay çıkardı
Kankası Amber Heard'ın Johnny Depp'ten boşanmasını kutlamak için geçtiğimiz günlerde gece gezmesine çıkan ünlü model Cara Delevingne, Londra'da bulunan bir striptiz kulübüne giriş ücreti ödemeden girmek istemişti. Güvenlik görevlilerinin içerisi dolu olduğu için içeri almadığı ünlü model deliye döndü ve bağırdı: 'Sen benim kim olduğumu biliyor musun?'

10
Köpeğe biber gazı maskesi
Köpeğe biber gazı maskesi
Ünlü süper model ve yeni oyuncu Cara Delevingne'in köpeğine havlamayı önleyen biber gazı spreyli tasma takması tepkilere neden olmuştu.

11
Yeni rolü komedi filminde olacak
Yeni rolü komedi filminde olacak
Hollywood'un yeni oyuncularından olan Cara Delevingne'ın yeni projesinden haberler gelmeye başladı. Genç oyuncu son olarak Margot Robbie, Jared Leto ve Will Smith ile birlikte İntihar Timi'nde yer almıştı.

Cara Delevigne yeni projesinde Will Ferrel ile birlikte komedi filminde yer alacak. Ferrel son olarak ikonik dedektif Sherlock Holmes'u canladırdığı "Holmes & Watson" olarak adlandırılan komedi filminde yer almıştı.

Son Dakika Cara Delevingne ile kız arkadaşı St. Vincent ayrıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tek gecelik ilişki yaşadığı evli adamdan hamile kalan genç kadının hazin sonu! Yanarak can verdi Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu Yıldız isimlerin tek gündemi seçim! "Oy verdim" etiketiyle milyonlara çağrı yaptılar