Cardi B'nin uzun tırnak isyanı: Sormayın artık her seferinde yıkıyorum - Son Dakika

Cardi B'nin uzun tırnak isyanı: Sormayın artık her seferinde yıkıyorum

16.07.2020 15:21

Tırnaklarını çok uzun kullanan dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B sonunda isyan etti. Ünlü şarkıcı "Herkes bana 'Tuvalette nasıl rahat ediyorsun?' diye soruyor. Her seferinde yıkıyorum" diyerek şaşırtan bir açıklama yaptı.

1
Son dönemde Türk medyasının da yakından takip ettiği Cardi B, marjinal görünüşüyle da adından söz ettirmeyi başarıyor. Hayranlarıya sık sık etkileşimde bulunan şarkıcı, son paylaşımıyla şaşırttı.

2
Genelde tırnaklarını uzun kullanan yıldız şarkıcı, bu konuda gelen eleştirilere sosyal medya hesabından ilginç bir şekilde isyan etti.

3
Türk takipçilerinin soruları üzerine diziyi sıkı bir şekilde takip ettiğini dile getiren Cardi B, 'Günde beş bölüm izliyorum, Hürrem Sultan neden değişti' yorumlarıyla Türk hayranlarının gönlünü fethetmişti.

4
5
Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Cardi B'nin sosyal medya paylaşımıyla Muhteşem Yüzyıl fanı olduğu ortaya çıkmıştı.
6
7
8
Her anını sosyal medya hesabından paylaşmasıyla bilinen Cardi B, geçtiğimiz günlerde kalçasına yaptırdığı tavuzkuşu dövmesini de cesur pozlarlahayranlarına göstermişti.
9
10
Genç şarkıcı, "Herkes bana tuvalette nasıl rahat ediyorsun? diye soruyor. Her seferinde yıkıyorum" diyerek hayranlarının tuhaf merakını giderdi.

Son Dakika Cardi B'nin uzun tırnak isyanı: Sormayın artık her seferinde yıkıyorum - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500
Advertisement