Carmen Electra Sevgilisini Yasak Aşkıyla Basmış! - Son Dakika

Carmen Electra Sevgilisini Yasak Aşkıyla Basmış!

18.08.2013 14:50

Ünlü televizyoncu ile ilgili yeni gerçekler ortaya çıktı.

1
Yakın arkadaşının karısı ile yasak aşk yaşayıp onu hamile bırakan ünlü televizyoncu Yakın arkadaşının karısı ile yasak aşk yaşayıp onu hamile bırakan ünlü televizyoncu Simon Cowell ile ilgili yeni gerçekler ortaya çıktı.
2
Magazin dünyası geçtiğimiz ay günlerde Andrew Silverman eski karısı Lauren ve Simon Cowell arasında geçen karışık aşk üçgenini konuştu. Ancak bu aşk üçgeninde sular durulmuyor.

3
İngiliz basınından The Daily Mail'in sitesinde yer alan habere göre; bu ilişki de ihanete uğrayan sadece Andrew Silverman değil. Haberlere bakılırsa yakın arkadaşının eşini, elinden alan Simon Cowell o dönemki sevgilisi Carmen Electra‘ya da enselendi.

4
Andrew Silverman'ın karısı Lauren ile ilişki yaşayan Simon Cowell, o dönem birlikte olduğu Carmen Electra'ya da yakalanmış.

5
Hem de kendi evinde. Electra'nın yakın arkadaşlarına göre 41 yaşındaki yıldız sevgilisi Cowell ile Silverman'ı ilişkilerini inkar edemeyeceleri bir pozisyonda yakaladı.
6
Carmen Electra'nın yabancı magazin sitesi E!News'a konuşan arkadaşlarına göre güzel yıldız yasak aşıkları Cowell'ın Los Angeles'taki evinde bastı.

7
Cowell, Lauren Silverman'ı "arkadaşı" olarak tanıtsa da Electra buna ikna olmadı.

8
Lauren Silverman ile koca Andrew Silverman ise dün evliliklerini resmi olarak bitirdi.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Carmen Electra Sevgilisini Yasak Aşkıyla Basmış! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı