Çektiği Selfie'lerle Ölüme Meydan Okuyor - Son Dakika

Çektiği Selfie'lerle Ölüme Meydan Okuyor

5 yıl önce

Adrenalin tutkunu Oleg Cricket, dünyanın en yüksek 50 binasına tırmanarak bu alandaki yeni bir rekorun sahibi oldu.

1
Adrenalin tutkunu Oleg Cricket, dünyanın en yüksek 50 binasına tırmanarak bu alandaki yeni bir rekorun sahibi oldu.


Kaynak :

2
Güvenlik kurallarını hiçe sayarak hiçbir önlem almadan metrelerce yukarı çıkan Rus tırmanıcı, kişisel Instagram hesabından paylaştığı bu karelerle şimdiden hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmiş durumda.

3
Yüzlerce metre yükseklikte çektiği selfie'lerle ölüme meydan okuyan Cricket, ülke basınına verdiği mülakatlarda görenlerin yüreklerini ağızlarına getiren kareleri çekmek için gerçekleştirdiği tırmanışlar sırasında korkmadığını o an için tek düşündüğü şeyin hedefe ulaşmak olduğunu belirtiyor.

4
Tehlikeli hobisi için dünyanın dört bir yanına seyahat eden Cricket, şu ana kadar aralarında Almanya, Fransa, Dubai, ve Hong Kong'un bulunduğu onlarca ülkeyi ziyaret etti.

5
İşte sosyal medyayı oldukça etkin bir biçimde kullanan Cricket'in Instagram'dan paylaştığı bazı kareler...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Haber Yayın Tarihi: 18.09.2015 05:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çöpçatan sitesinde tanıştığı genci cinsel ilişki oyuncağıyla boğarak öldürdü! 24 yaşında emekli oldu! Genç adamın büyük sırrı ortaya çıktı Bu işi yaparak 300 bin dolar kazanıyorlar! İşte dünyanın en ilginç meslekleri Hababam Sınıfı Uyanıyor'daki kaçış planı krokisinin sırrı ortaya çıktı! Fenomen güzelden ilginç yardım kampanyası! Çırılçıplak soyunup 24 saat canlı yayın yaptı