Celal ile Ceren'in Galası Yapıldı - Son Dakika

Celal ile Ceren'in Galası Yapıldı

15.01.2013 14:22

1
"Celal ile Ceren" filminin galası önceki akşam Kanyon Cinemaximum'da gerçekleştirildi.
2
Togan Gökbakar'ın yönettiği başrolünü Ezgi Mola ile oynadığı filmini yeni kurduğu Çamaşırhane'nın yapımcılığında izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıdı.
3
18 Ocak 2013 tarihinde 13+ yaş sınırıyla sinema izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan filmin galasına katılım yüksekti.
4
18 Ocak'da vizyona girecek filmin galasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şahan Gökbakar, "Kendi yapımcılığını yaptığım ilk filmdir. Umduğum gibi bir sonuç alacağımı düşünüyorum. Her film hak ettiği kadar hasılat yakalar. Umarım güzel bir şeyi hak etmişizdir. Vizyondaki diğer filmlerle mukayese içinde değilim. Allah her keze bol gişe nasip etsin. Yeni projeler yeni filmler çıksın" diye konuştu. Film de Ceren karakterinin oynayan Ezgi Mola ise "Şahan ile oynamak dünyanın en eğlenceli işlerinden biri. Gülmemek mümkün değil. Biz çok eğlendik. Ben biraz fazla eğlendim" dedi.
5
Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal'le , büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebep olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal'in evlilik planları da suya düşer.

6
18 Ocak 2013 tarihinde 13+ yaş sınırıyla sinema izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan filmin galasına aralarında Hülya Avşar, Ata Demirer-Özge Borak, Yeşim Ceren Bozoğlu, Suat Suna, Hakan Bilgin, Büşra Pekin, Şahin Irmak, Keremcem ve sevgilisi, Demet Akalın-Okan Kurt çifti, Işın Karaca ve eşi Sedat Doğan, Kubat, Funda Arar-Febyo Taşel, Fatih Ürek, Faruk Aksoy, Janset, Gönül Yazar, Hamdi Alkan ve kızı, Fatma Toptaş, Yeşim Salkım-Hakan Eratik çifti, Hakan Altun ,Burcu Esmersoy gibi ünlü isimler katıldı.
7
Şahin Irmak'ın sevgilisi Sibel Meriç derin dekoltesi ile geceye damgasını vuran isim oldu.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

YORUMLAR
500

Son Dakika Celal ile Ceren'in Galası Yapıldı - Son Dakika


Advertisement