Son Dakika Haberleri: Cem'in anlattığı 'Kakabüs'

Cem'in anlattığı 'Kakabüs'

7 yıl önce

1
Cem Yılmaz'ın son şovunda anlattığı ve 'Kakabüs' adını verdiği tuvalet otobüsün işleri açıldı. Bursalı Şamlı Otomotiv, 2 yeni otobüs daha yapıyor.
2
Herkes uzun süredir Yılmaz'ın şovunda 'Kakabüs' ismiyle anlattığı lüks tuvalet otobüsün gerçek olup olmadığını konuşuyordu.
3
Cem Yılmaz'ın şovunda içinde plazma televizyon Play Stationlar, LCD TV'ler Skylife dergiler olduğunu söylediği, arka fonda Eros Ramazotti'nin çaldığı otobüsün gerçekten var olduğu, gösteriden sonra 2 tane daha yapılacağı söylendi.
4
"Biz bu işte zirveyi temsil ediyoruz" sözleriyle Yılmaz'ın şovuna konu olan Mehmet Şamlı'nın oğlu Ahmet Şamlı, yeni planlarını anlattı. 1948'den bu yana otobüs dönüşümü yaptıklarını ve 2003'te sanatçılara vip otobüs kiralamaya başladıklarını söyleyen Şamlı şöyle konuştu:
5
"Şu an 4 otobüsümüz var. 2 tane katlı 1 tek katlı vip ve bir tanesi de tuvalet şeklinde. Zaten işlerimiz yoğundu. Sürekli yeni sanatçılarla tanışıyoruz. Bu iş referansla oluyor. Cem abinin şovunda yer vermesinin faydasını görüyoruz. Birkaç araç daha yapmak için çalışmaya başladık. Yurtdışına da göndermeyi planlıyoruz."
6
Şamlı, WCBus ile Afyon'daki A.R.O.G filminin çekimi süresince Cem Yılmaz ve ekibine 2.5 ay boyunca eşlik etti. Bu sürede samimi olduklarını belirten Şamlı, anısını da şöyle anlattı:
7
"Cem Yılmaz'ın kendine has bir tarzı var. Sete gittik, film çekmeyeceğimize göre sandalyeleri çıkarıp 40 derece havada güneş gözlüklerini takıp oturduk. Yoksa biz de herkes gibi insanız. Reklam filmi çekelim dedi ama anlattığı gibi bir filmi mümkün değil bir yerde yayınlatamayız."
8
Şamlı'nın verdiği bilgiye göre 1 aracın maliyeti 300 bin lirayı buluyor. Otobüsün kapasitesi ve özellikleri ise;

- 8 Kişilik Oturma Grubu

- Buzdolabı

- Bayan ve bay WC

- 1500 lt. temiz su tankı

- 1500 lt. pis su tankı

- 3 Adet klozet

- 1 Adet Pisuvar

- 150 Kişi (Gün/Kapasite)
9
10


Haber Yayın Tarihi: 25.03.2013 10:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tepki toplayan Aşk Adası yarışmasında sular durulmuyor! Yorgan altı sahnesi tartışma yarattı Bu caminin 557 yıldır çatısı yok! "Cuma namazlarında yağmur yağmıyor" Banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkaran fenomenin hesabı kapatıldı Ameliyat masasında rahmi alınırken uyandı: İçimi kazıyorlardı, ölmek istedim! Uzmanlardan olay iddia: Yakın zamanda cinsel ilişki robotları aramızda yürüyecek