Cem Yılmaz İçerde Eğlendi, Dışarda Tanımadı - Son Dakika

Cem Yılmaz İçerde Eğlendi, Dışarda Tanımadı

18.09.2014 12:10

1
Cem Yılmaz, Kuruçeşme'de hem yağmura hem gazetecilere yakalandı. Sosyetik davetlerde sıkça görünen Aslı Demirkan'la objektife takılan komedyen, "Hanımefendiyi" tanımıyorum" dedi.

2
Cem Yılmaz, arkadaşı Ozan Güven'le Kuruçeşme Parkfora'daydı.

3
Restoranda Ozan Güven'le otururup yemek yediler. Bir süre sonra masalarına iki bayan geldi ve oturdu. Gece boyunca sohbet edip, güzel dakikalar geçirdiler. Gece ilerledilçe masadan kahkaha sesleri de yükseldi.

4
Ünlü komedyen, mekan çıkışında yağmur altında kadın arkadaşıyla görüntülenince panikledi. Görevlilerin şemsiyeyle eşlik ettiği Yılmaz ve arkadaşı, ne yapacağını şaşırdı.

5
Yılmaz, "Her yanımda olan sevgilim mi, hanımefendiyi tanımıyorum" deyip taksiye bindi. O hızla uzaklaşırken, iki kadın da başka taksiyle, komedyeni takip etti. Yılmaz'ın aynı karede görüntülendiği kadın, sosyetik davetlerde sıkça görünen Aslı Demirkan olduğu ortaya çıktı.

6
Reklam ve tanıtım işleriyle uğraşan Aslı Demirkan'la kadın arkadaşı, Cem Yılmaz'ın bindiği taksiyi takip etti.

7
Aslı Demirkan bu yaz Bodrum'da Reyhan Göksun'la birlikte tatil yapmıştı.

8

Son Dakika Cem Yılmaz İçerde Eğlendi, Dışarda Tanımadı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi