Cem Yılmaz'ın Oğlu Bakıcısına Kök Söktürdü - Son Dakika

Cem Yılmaz'ın Oğlu Bakıcısına Kök Söktürdü

7 yıl önce

Cem Yılmaz'ın manken eşi Ahu Yağtu, önceki gün oğlu Kemal ve kendilerine eşlik eden bakıcısıyla Etiler'de çıktığı alışveriş turunda ortaya çıktı.

1
Cem Yılmaz'ın manken eşi Ahu Yağtu, önceki gün oğlu Kemal ve kendilerine eşlik eden bakıcısıyla Etiler'de çıktığı alışveriş turunda ortaya çıktı.
2
Levent'teki evinin önünde bir kişinin ailesini rahatsız ettiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunan Cem Yılmaz, koruma yerine küçük oğlu Kemal için dadı tuttu.
3
Yanlarında bakıcısı olsa da Yağtu'nun oğlu Kemal'e tatlı yedirmek için akla karayı seçtiği zor anları ise objektiflere yansıdı.
4
Bakıcının ittirdiği çocuk arabasında yatan Kemal'e elindeki kurabiyeden yedirmeye çalışan Yağtu, ne yaptıysa küçük Kemal'e söz geçiremedi.
5
Bir ara sinirlenip, "Yapma bunu Kemal" diyerek söylenen Yağtu, inadı tutan Kemal'e söz geçiremeyince sonunda pes etti.
6
Oğlunun tatlı parçasını yere atmasıyla Yağtu, ile bakıcı daha sonra gazetecilerin görüntü aldığını fark edince farklı yöne gidip gözden kayboldu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Polis, selfie çekenleri durdurmak için Mavi Göl'ü siyaha boyadı Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu 14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü Ünlü model Emily Ratajkowski'nin yayınında Türk takipçinin yaptığı yorum olay oldu: Göğüslerini göremiyorum