Cem Yılmaz'ın Oğlu Bakıcısına Kök Söktürdü - Son Dakika

Cem Yılmaz'ın Oğlu Bakıcısına Kök Söktürdü

17.11.2013 10:44

Cem Yılmaz'ın manken eşi Ahu Yağtu, önceki gün oğlu Kemal ve kendilerine eşlik eden bakıcısıyla Etiler'de çıktığı alışveriş turunda ortaya çıktı.

1
Cem Yılmaz'ın manken eşi Ahu Yağtu, önceki gün oğlu Kemal ve kendilerine eşlik eden bakıcısıyla Etiler'de çıktığı alışveriş turunda ortaya çıktı.
2
Levent'teki evinin önünde bir kişinin ailesini rahatsız ettiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulunan Cem Yılmaz, koruma yerine küçük oğlu Kemal için dadı tuttu.
3
Yanlarında bakıcısı olsa da Yağtu'nun oğlu Kemal'e tatlı yedirmek için akla karayı seçtiği zor anları ise objektiflere yansıdı.
4
Bakıcının ittirdiği çocuk arabasında yatan Kemal'e elindeki kurabiyeden yedirmeye çalışan Yağtu, ne yaptıysa küçük Kemal'e söz geçiremedi.
5
Bir ara sinirlenip, "Yapma bunu Kemal" diyerek söylenen Yağtu, inadı tutan Kemal'e söz geçiremeyince sonunda pes etti.
6
Oğlunun tatlı parçasını yere atmasıyla Yağtu, ile bakıcı daha sonra gazetecilerin görüntü aldığını fark edince farklı yöne gidip gözden kayboldu.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Cem Yılmaz'ın Oğlu Bakıcısına Kök Söktürdü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement