Cem Yılmaz'ın Yeni Filminden İlk Kareler - Son Dakika

Cem Yılmaz'ın Yeni Filminden İlk Kareler

22.05.2014 08:44

1
Komedyen Cem Yılmaz'ın yeni filmi ‘Pek Yakında'nın çekimleri önceki gün Beykoz Ayakkabı Fabrikası'nda başladı.

2
Ünlü şovmen Cem Yılmaz aylar süren hazırlıklar sonrası ‘Pek Yakında' filminin çekimlerine başladı. Set ekibi, Beykoz Ayakkabı Fabrikası'nda kurulan platoya sabah erken saatlerde geldi.

3
Bir ambulans ve sağlık görevlisinin hazır tutulduğu sette ilk olarak aksiyon sahneleri çekildi.

4
İki figüran rol gereği motosiklete binerek, park halindeki bir araca kurşun yağdırdı. Bu sahne Cem Yılmaz'ın isteği üzerine birçok kez tekrarlandı. Saatler süren çekimlerde Yılmaz'ı bir set çalışanı şemsiye ile güneşten korudu.

5
Çekim tamamlanınca, filmin başrol oyuncularından Ozan Güven, motosiklet üzerindeki figüranlara ‘Eşkıya mısınız siz?' diye bağırarak seti kahkahaya boğdu. Ozan Güven'in ‘Muhteşem Yüzyıl' dizisinde canlandırdığı Rüstem Paşa karakteri için uzattığı sakalları kesmesi dikkat çekti.

6
Ekim ayında vizyona girecek olan filmde Cem Yılmaz'ın yanı sıra Zafer Algöz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Tülin Özen, Cengiz Bozkurt, Ayşen Gruda, Ülkü Duru ve Zerrin Tekindor gibi isimler de rol alıyor.

7
İşte 'Pek yakında' filmi setinden İlk görüntüler...

8
9
10
11
12

Son Dakika Cem Yılmaz'ın Yeni Filminden İlk Kareler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir gecede görme yetisini kaybetmişti! Yeşilçam'ın cesur güzeli, kendisini döven eski eşiyle 25 yıl sonra yüzleşti Ünlü oyuncu Irmak Ünal yaptığı hatanın bedelini koronavirüse yakalanarak ödedi: Perişan oldum Hepsi tek bir ağızdan aynı şeyi söyledi! Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi