Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! - Son Dakika

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım!

20.10.2019 20:10

Nisan ayında başlayan aşkları geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde sonlanan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çiftinin ayrılığı, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konu hakkında sessizliğini koruyan Samyeli'den ayrılık sonrası ilk paylaşım geldi.

1
Nisan ayından bu yana birlikte olan ve magazin dünyasının en gözde çiftlerinden kabul edilen Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın aşkı, sürpriz bir şekilde sona erdi.
2
Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz'ın film galasına katılmaması ile ortaya çıkan ayrılık söylentileri doğru çıktı. Posta'dan Eylem İpek Şafak'ın haberine göre, Defne Samyeli ve Cem Yılmaz, aslında 10 gün önce ayrılmıştı.
3
Taraflar, ayrılık iddiaları hakkında sessizliğini korurken, sosyal medya hesaplarından birbirleriyle çekilmiş fotoğraflarını silmemeleri dikkat çekti.
4
Etiler'de görüntülenen ve gazetecilerin ayrılıkla ilgili sorularına "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" diyen Samyeli, Instagram'dan paylaştığı siyah saten askılı bluzuyla büyük beğeni topladı.
5
Söylentilere göre, ilk işi Levent'te, Cem Yılmaz'la kaldığı villadan ayrılmak olan Samyeli'den, ayrılık sonrası ilk paylaşım geldi.
6
Konuşulanlara göre ayrılık nedeniyle epey üzgün olan Samyeli, ''Güzel İstanbul'' notuyla bir de hikaye paylaştı.
7
Magazin kulislerinde, 7 aydır birlikte olan ve aşklarını sürpriz bir şekilde noktalayan çiftin, kıskançlık nedeniyle ayrıldıkları iddia ediliyor.

Son Dakika Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'nden ayrılık sonrası ilk paylaşım! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement