Cemal Can Canseven koronavirüse yakalandı - Son Dakika

Cemal Can Canseven koronavirüse yakalandı

07.02.2021 16:48

Aleyna Tilki ile birlikte İşte Bu Benim Masalım dizisinde oynayan Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven koronavirüs olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz günlerde kas spazmı geçiren Aleyna Tilki'den sonra, Canseven'den gelen bu haber dizinin hayranlarını bir hayli üzdü.

1
Exxen'de yer alan İşte Bu Benim Masalım dizinde başrol oynayan Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven'den üzücü haber geldi.

2
Koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran Cemal Can açıklamasında "Evde karantina sürecim başladı, ilaçlarımı almaya başladım" dedi.
3
Genç şarkıcı Aleyna Tilki de, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından "Doktora gidiyorum" diye paylaşım yaparak sevenlerini korkutmuştu.

4
Sağlık durumu hakkında video çeken şarkıcı"Sette kas spazmı geçirdim. Bütün vücudum kitlendi ve en sonunda yürüyemez hale geldim. Sanırım yanlış bir hareket yaptım ya da çok çalışmaktan dolayı vücudum kasıldı" diyerek sağlık durumundan bahsetmişti.
5
6
7

Son Dakika Cemal Can Canseven koronavirüse yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti