Son Dakika Haberleri: Çernobil Faciası ve 11 Eylül Saldırılarını Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri

Çernobil Faciası ve 11 Eylül Saldırılarını Bilen Kahinden 2019 Kehanetleri

12 ay önce

Ölmeden önce son gecesinde "Bu son gecem, beni yalnız bırakın, sabaha ölmüş olacağım." diyen kahin Nostradamus'un 2019 kehanetleri ortaya çıktı.

1
Çernobil faciası, Hitler'in yükselişini ve 11 Eylül saldırıları gibi çok sayıda önemli gelişmeyi doğru tahmin ettiği söylenen Nostradamus'un geleceğe dair öngörüleri merakla takip ediliyor.
2
3. DÜNYA SAVAŞI
3. DÜNYA SAVAŞI
Nostradamus, 16. yüzyılda 2019 yılının 3. Dünya Savaşı açısından kritik bir öneme sahip olduğunu belirtmiştir. İlk Fransa'da başlayacak ve oradan dünyanın dört bir yanına yayılacak olan savaşın 2025 yılına kadar sürüp gideceği, 2025 yılında ise küçük bir barış ortamının sağlanacağı belirtilmiştir. Paris ve Fransa'da geçtiğimiz yıllarda gerçekleşen terorist saldırılarının bu kehanetin gerçek olma olasılığını artırmaktadır. Ayrıca Nostradamus kitabında Roma şehrinin yıkılacağını ve dünyanın şeytanın çocuğu olduğu düşünülen ve İsa'nın yolunda gidenlere düşman olan deccalin kontrolü altına gireceğini de belirtmiştir.
3
DOĞAL AFETLER
DOĞAL AFETLER
Nostradamus'un kehanetlerine göre buzullar eriyecek ve tüm dünyayı sular basacak, kuraklık, açlık hakim olacaktır. Bu eriyen sular başka bir noktada birleşecek ve bu Dünya'nın yörüngesini değiştirecek ve bu noktada çok fazla insan ölecektir. Depremler birbiri ardına gelecektir. Ayrıca Nostradamus küresel ısınma sebebiyle silahlı çatışmalarında yaşanacağına, ozon tabakasının daha fazla delinmesiyle yangınların ve sellerin şiddetinin artacağını da belirtmiştir. Son olarak ise okyanusların tabanlarında gerçekleşek volkanik patlamalar sebebiyle büyük tsunamilerin gerçekleşeceğini de kitabında yazmıştır.

4
Nostradamus'a göre 2046 yılına kadar Dünya üzerinde kaos ve husursuzluk hakim olacak.
5
Ünlü kahinin 2019 yılı kehanetleri ise şunlar:
6
Orta Doğu'da terör ve aşırıcılık hat safhaya ulaşacak.
7
Nostradamus'un insanların hayvanlarla konuşabilmesini sağlayacak ilginç bir kehaneti de bulunuyor.
8
Bilim insanları, insanların 200 yıl yaşamasına imkan sunacak yeni bir ilaç geliştirecek.
9
ABD'de çok şiddetli bir deprem meydana gelecek.
10
VEZÜV YANARDAĞ PATLAMASI
VEZÜV YANARDAĞ PATLAMASI
Patlamalardan ve doğal afetlerden bahsetmişken Nostradamus'un 2018 ile ilgili söylediği en büyük doğal felaket ise MS. 79 yılında patlayarak Pompei kentini yerle bir eden Vezüv Yanardağının tekrardan patlamasıdır. İtalya'da bulunan Vezüv yanardağının patlayacağını ve bunun sonucu olarak da zemini her 5 dakikada bir sarsacağını söyleyen Nostradamus aynı zamanda bu patlamalar sonucunda yaklaşık 6 bin kişinin de yaşamını yitireceğini kitabında belirtmiştir.
11
KÜRESEL EKONOMİK KRİZ
KÜRESEL EKONOMİK KRİZ
Nostradamus'un kehanetler kitabında yer alan Zenginler ölüp ölüp dirilecek cümlesi günümüzde araştırmacılar tarafından 3. dünya savaşı sonrası patlak verecek ekonomik kriz ile açıklanmaktadır. Bu ekonomik krizin başlangıcının ise 2019 yılı olduğu düşünülmektedir. Buna en büyük sebebiyet verecek kişinin ise Trump olduğu ve krizin ise Amerika'nın Rusya ve Çin ile ilişkilerinin kötüye gitmesi nedeniyle patlak vereceği belirtilmiştir.
12
TRUMP
TRUMP
Nostradamus'un gerçekleşen ve tüm herkesi şaşırtan kehaneti Trump'ın Amerika başkanı olacağını 400 yıl öncesinde doğru tahmin etmesidir. Yazdığı kitaplarda 2019 yılında Amerika olduğunu düşündüğümüz bir ülke başında bulunan kişinin kötü karakterinden dolayı bir bilinmezliğe doğru sürükleneceği, ülke içerisindeki düzenin bozulacağı yazmaktadır. Ayrıca Amerika'nın başındaki kişi yani Trump'ın kıyameti getirecek kişi olduğu da Nostradamus tarafından Kehanetler kitabında belirtilmiştir.Haber Yayın Tarihi: 17.12.2018 08:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!