Cesur model Emily Ratajkowski anne oldu! Haberi, emzirme pozuyla duyurdu - Son Dakika

Cesur model Emily Ratajkowski anne oldu! Haberi, emzirme pozuyla duyurdu

12.03.2021 15:41

Dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski, ilk bebeğini dünyaya getirdi. Hamileliği boyunca cesur pozlar vermekten çekinmeyen Ratajkowski, müjdeli haberi hayranlarına emzirme pozuyla duyurdu.

1
ABD'li model Emily Ratajkowski, bebeğini dünyaya getirdi. Emzirirken çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşan 29 yaşındaki model, Sylvester Apollo Bear adını verdiği oğlunun 8 Mart'ta dünyaya geldiğini duyurdu.

2
Ünlü model, bebeğini emzirirken verdiği pozu, "Hayatımın en gerçeküstü, en güzel ve aşk dolu sabahına geldi" notuyla paylaştı.

3
Ratajkowski, Ekim 2020'de Vogue dergisine kapak olarak hamileliğini duyurmuştu.

4
Belirginleşen karnını gösteren bir kıyafet giyen ve karnını tutan Ratajkowski, "Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim" demişti.

5
Modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapan Emily Ratajkowski, hamilelik dönemini kitap yazarak geçirdi. Yayın dünyasında adını duyurmaya hazırlanan ünlü yıldızın kaleme aldığı My Body (Benim Vücudum) adlı kitap önümüzdeki yıl piyasaya çıkıyor.
6
"Bunu okumanız için sabırsızlanıyorum" diyen Ratajkowski, kitabında, feminizm, erkek ve kadın ilişkileri, cinsellik ile ilgili konularda kendi kişisel keşiflerini anlatıyor.
7
Öte yandan ünlü model, hamileliği boyunca çırılçıplak objektiflere poz vermiş bu pozları Instagram hesabından paylaş
8
9
10
11
12

Son Dakika Cesur model Emily Ratajkowski anne oldu! Haberi, emzirme pozuyla duyurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş