Cesur paylaşımlarıyla eleştirilerin hedefi olan Yasmin Erbil'e babası Mali'den destek: Baban gibi hep böyle kendin ol - Son Dakika

Cesur paylaşımlarıyla eleştirilerin hedefi olan Yasmin Erbil'e babası Mali'den destek: Baban gibi hep böyle kendin ol

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren Yasmin Erbil'e, kök hücre tedavisi gören babası Mehmet Ali Erbil'den yorum geldi. Erbil kızına "Aşkım kolay gelsin. Baban gibi hep böyle kendin ol" sözleriyle destek oldu.

1
Uzun yıllar kaçış sendromu hastalığı ile mücadele eden ve son olarak kök hücre tedavisine başlanan efsana komedyen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz ay hastaneye yatmıştı.

2
Yasmin Erbil ise bu sırada Instagram hesabından bikinili pozlarını ve cesur danslarını paylaşmaya devam etmiş, Erbil'e babası hastanedeyken böyle paylaşımlar yaptığı için çoğu kullanıcıdan eleştiri gelmişti.
3
Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde babası ile fotoğrafını sosyal medyada paylaşmış, "Seni asla bırakmam" notunu yazdı.

4
Posta'da yer alan habere göre, Mehmet Ali Erbil'in, Instagram'da dans videoları ve bikinili fotoğraflar paylaşan kızına "Aşkım kolay gelsin. Baban gibi hep böyle kendin ol" dediği ileri sürüldü.

5
Instagram paylaşımları nedeniyle sık sık eleştiri yağmuruna tutulan Yasmin, "Doğru bildiğinden asla vazgeçmem. En büyük kazancım doğallığım" diyerek gelen eleştirileri pek de umursamadığını gösterdi.
6
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 23.08.2020 08:47

Son Dakika Cesur paylaşımlarıyla eleştirilerin hedefi olan Yasmin Erbil'e babası Mali'den destek: Baban gibi hep böyle kendin ol - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Amanos'un nazar boncuğu görünümlü yangın göleti, görenleri hayran bırakıyor 19 yaşındaki kadından inanılmaz itiraf: Ünlü futbolcuyla 50 bin TL karşılığında cinsel ilişkiye girdik Bu kaçıncı! Yetenek Sizsiniz'in olaylı jürisinin kameralar önünde yine göğüsleri göründü Ünlü futbolcunun aşk krizi büyüyor! 3 çocuğunun annesine dönmesi, hamile sevgilisini isyan ettirdi Yusuf İslam'ı Müslümanlığa iten olay tüyleri diken diken ediyor