Cesur pozlarıyla gündem olan güzel golfçü, "Göğüslerin çok büyük" mesajına isyan etti - Son Dakika

Cesur pozlarıyla gündem olan güzel golfçü, "Göğüslerin çok büyük" mesajına isyan etti

15.01.2021 13:28

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarıyla adından söz ettiren ABD'li golfçü Paige Spiranac, kendisine gelen "Göğüslerin çok büyük" mesajına sert tepki gösterdi. Yaptığı açıklamada sık sık vücuduyla ya da görünümüyle ilgili yorumlar aldığını belirten Spiranac, takipçilerini sert ifadelerle uyardı.

1
Yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık gündeme gelen güzel golfçü Paige Spiranac, bu kez sosyal medyada yaptığı açıklamalarla adından söz ettirdi.
2
2015'te profesyonel olan ve ertesi yıl emekli olan 27 yaşındaki golfçü, cinsel içerikli ve şiddetli alaylara maruz kaldıktan sonra sosyal medya hesabından sert ifadelerle takipçilerine isyan etti.
3
Sık sık vücuduyla ilgili cinsel içerikli mesajlar alan Paige Spiranac'a son olarak bir takipçisi "Göğüslerin çok büyük" şeklinde mesaj gönderdi.

4
Spiranac, kişisel sosyal medya hesabı Twitter üzerinden "Bu çılgınlık. Bana sürekli çok şişman, çok sıska, fazla plastik, çok yaşlı, çok makyajlı, yeterince makyajsız, göğüsler çok büyük, popo yeterince büyük değil, çok solgun, saçların çok sarı, yeterince sarı değil gibi mesajlar geliyor."

5
"Beyler, burası böyle şeylerin yazılacağı bir yer değil. Sakinleşin."
6
Güzel golfçünün sosyal medyadan destekçileri de yok değil.
7
Bir takipçi, "Sosyal medya çok acımasız. İnsanlar, korkmadan eleştirel veya acımasız şeyler yazıyorlar" ifadeleriyle Paige Spiranac'a destek verdi.
8
9
10
11

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Cesur pozlarıyla gündem olan güzel golfçü, 'Göğüslerin çok büyük' mesajına isyan etti - Son Dakika


Advertisement