Son Dakika Haberleri: Ceyda Ateş Çarşafa Girdi

Ceyda Ateş Çarşafa Girdi

6 yıl önce

1
TRT 1 ekranlarında yakın zaman sonra başlaması beklenen, başrollerinde Ceyda Ateş, Engin Altan Düzyatan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer alacağı belgesel dizi "Çırağan Baskını"nın hazırlıkları sürüyor.
2
Dizide Genç oyuncu Ceyda Ateş, rolü gereği çarşafa büründü. Ceyda Ateş, 'Çırağan Baskısı' dizisinde eski rollerinden çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
3
Dizide başlıca rolleri Burç Kümbetlioğlu, Ceyda Ateş, Engin Altan Düzyatan, Ahmet Mümtaz Taylan, Caner Kurtaran, Yeşim Gül, Kadir Özdal paylaşıyor.
4
Çekimler için Hıdiv Kasrı, Ihlamur Kasrı, Yıldız Şale Köşkü, İtalyan Hastanesi, Çırağan Sarayı, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde plato kuruldu.
5
Engin Altan Düzyatan ile Ceyda Ateş, II. Abdülhamid'e çalışan iki casus rolünde izleyicinin karşısına çıkacak.
6
Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. padişahını ise Burç Kümbetlioğlu canlandırıyor.
7
İşte Ceyda Ateş'in fotoğrafları...
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20


Haber Yayın Tarihi: 01.06.2014 08:45 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan genç kızın mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor! 2020'nin en iyi meslekleri belli oldu! İlk 2 herkesi şaşırttı Transfer döneminin yıldızları ve kullandıkları arabalar Nesli tükenmek üzereydi! Vatoz yerken görüntülendi Güzel oyuncudan olay itiraf: Oyunculuğum değil cinsel yönüm konuşuluyor