Ceyda Ateş Çarşafa Girdi - Son Dakika

Ceyda Ateş Çarşafa Girdi

01.06.2014 08:45

1
TRT 1 ekranlarında yakın zaman sonra başlaması beklenen, başrollerinde Ceyda Ateş, Engin Altan Düzyatan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer alacağı belgesel dizi "Çırağan Baskını"nın hazırlıkları sürüyor.

2
Dizide Genç oyuncu Ceyda Ateş, rolü gereği çarşafa büründü. Ceyda Ateş, 'Çırağan Baskısı' dizisinde eski rollerinden çok farklı bir rolle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

3
Dizide başlıca rolleri Burç Kümbetlioğlu, Ceyda Ateş, Engin Altan Düzyatan, Ahmet Mümtaz Taylan, Caner Kurtaran, Yeşim Gül, Kadir Özdal paylaşıyor.

4
Çekimler için Hıdiv Kasrı, Ihlamur Kasrı, Yıldız Şale Köşkü, İtalyan Hastanesi, Çırağan Sarayı, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde plato kuruldu.

5
Engin Altan Düzyatan ile Ceyda Ateş, II. Abdülhamid'e çalışan iki casus rolünde izleyicinin karşısına çıkacak.

6
Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. padişahını ise Burç Kümbetlioğlu canlandırıyor.

7
İşte Ceyda Ateş'in fotoğrafları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Ceyda Ateş Çarşafa Girdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı