Ceza Yazan Polisi Dövdüler - Son Dakika

Ceza Yazan Polisi Dövdüler

22.05.2012 17:03

1
İddiaya göre bugün öğlen saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, içinde beş kişinin olduğu bir araç yaya geçidinden yürüyen iki kadın ile ellerindeki valizlere hafifçe çarptı.
2
Bunun üzerine havalimanında görevli trafik polisi tehlikeli araç kullanmaktan sürücüye ceza yazmak istedi. Ancak akraba oldukları belirlenen araç içindeki H.S, Ş.A, M.A, S.A ile Ş.A cezayı kabul etmedi ve trafik polisiyle tartışmaya başladı.
3
Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine araç içindeki kişiler aşağıya inerek küfür edip polislere saldırdı. Bunun üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Yaralanan polisler H.Ö ve M.D hastaneye kaldırıldı. Polisleri yaralayan şüpheliler de gözaltına alınarak havalimanı polis merkezine götürüldü.

Son Dakika Ceza Yazan Polisi Dövdüler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı