Son Dakika Haberleri: Cezaevinde álem

Cezaevinde álem

11 yıl önce

1
Hapishane tavanında geçit bulan erkek ve kadın mahkumlar, bir yolunu bularak çıktıkları tavan arasında haftalarca gardiyanlara yakalanmadan alem yaptı.
2
ABD'nin Indiana Eyaleti'ndeki Green County Cezaevi'nde, ilginç bir olay yaşandı.
3
Üç erkek mahkum, cezaevi tavanında buldukları zayıf noktadan, güvenlik için konan parmaklıkları sökerek, kadın mahkumların kaldığı bölümü de açtılar. Üç erkek mahkum, güvenlik engelini aştıktan sonra, üç kadın mahkumla buluştukları tavan arasında seks alemi yaptı.
4
Kaçamaklar, konuyu bilen birkaç mahkum tarafından da titizlikle saklandı. Üç erkek ve üç kadın mahkum geceyarıları, el ayak çekildiğinde tırmanıp kolaylıkla tavan arasına çıktılar.
5
Tırmandıkları yer, kör bir noktada olduğu için, güvenlik kamerası tarafından da görüntülenemiyordu.
6
Üç çift, iki ay boyunca gizlice buluştu. Ancak olay, erkekler koğuşunda arama sırasında ortaya çıktı
7
Kadınlar koğuşu da arandığında ele geçirilen mektuplarda olay ayrıntılarıyla anlatılıyordu. Altı mahkum, firarla suçlandı.
8
9
10
11
12


Haber Yayın Tarihi: 19.11.2008 10:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor Turizm cennetinde şok! Kahve pişirdiler diye 6 bin TL cezaya çarptırılıp şehirden kovuldular!