Charlize Theron'un Oğluna Giydirdiği Kıyafetler Tartışma Yarattı - Son Dakika

Charlize Theron'un Oğluna Giydirdiği Kıyafetler Tartışma Yarattı

1
Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, önceki gün oğlu Jackson ile birlikte görüntülendi. 41 yaşındaki Theron'un oğlunun kılık kıyafeti ise önce şaşkınlık sonra da tartışma yarattı.

2
Ünlü oyuncunun 2012 yılında evlat edindiği 6 yaşındaki Jackson, ilk bakışta kız çocuklarını andıran bir tarzda giyinmişti.

3
Pembe çizmeleri, rengarenk pantolonu, üzerinde kalp motifi olan pembe kazağıyla bir kız çocuğunu andırıyordu Jackson. İki yanından bıraktığı saç eklentileri de onun bu görünümünü tamamlıyordu.

4
Charlize Theron, bu görüntülerin basına yansımasından sonra bazı kişilerin eleştiri oklarının hedefi oldu. Theron'un oğlunu giyimi konusunda yönlendirmesi gerektiğini ileri sürenler oldu.

5
Jackson'ın bu giyim tarzını benimsemeye karar verecek kadar yetişkin olmadığını savunanlar Theron'un ona yol göstermek zorunda olduğunu belirtti.

6
Bazı hayranları da Theron'un çocuklarına istediği gibi davranmakta özgür olduğunu onlar için en iyisini yardıma gerek duymadan düşünebileceğini savundu.

7
Theron'un sonradan evlat edindiği August adında bir de kızı bulunuyor.

8
Jackson Theron, geçen yılın yaz aylarında da pembe kız giysileriyle görüntülenmişti.

9
10
11
12
Charlize Theron oğlu Jackson ve kızı August ile geçen yaz böyle görüntülenmişti.

13
14
Ünlü oyuncu Megan Fox'un şu anda 4 yaşında olan oğlu Noah da geçen yaz böyle görüntülenmişti.

15

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı