Chelsea Clinton Evlendi ! - Son Dakika

Chelsea Clinton Evlendi !

02.08.2010 09:56

1
ABD eski Başkanı Bill Clinton'ın kızı Chelsea'nin Yahudi banker Marc Mezvinsky ile önceki gün kıyılan nikahında din değiştirip değiştirmeyeceği şeklindeki soru cevabını buldu.

2
Hıristiyan Metodist bir anne ile Baptist bir babanın kızı olan Chelsea ile Yahudi eşi Mezvinsky kendi inançlarına göre evlendiler. Mezvinsky, düğünde “yarmulke” denen Yahudi başlığı ve beyaz dua şalı giydi.
3
New York yakınlarındaki muhteşem bir malikanede düzenlenen dinlerarası seremoni, Yahudi haham James Ponet ile Metodist Papaz William Shillady tarafından gerçekleştirildi. ABD'deki Yahudi yayın organı Jewish Week, muhafazakar bir Yahudi harekete mensup olan Mezvinsky ailesinin, bir Yahudiyi bir Hıristiyanla evlendirecek haham bulamayacağını iddia etmişti.
4
Chelsea'yi hep gözden uzak tutmaya çalışan Clinton çifti düğünü de büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirmeyi başardı.
5
Davetli oldukları bilinen Oprah Winfrey, Barbra Streisand ve Steven Spielberg gibi ünlüler düğünde görüntülenmedi. Türkiye'de de sevilen “Cheers”dizisinin başrol oyuncusu Ted Danson ve eşi Mary Steenburgen tek ünlüler olarak göze çarptı. Danson, “Üzgünüm ama buradaki tek ünlü benim” diye espri yaptı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika Chelsea Clinton Evlendi ! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Görüntüler Palandöken'de çekildi! Rus turistler kayak pistine çıkıp bir anda bornozlarını çıkardılar Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı 18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor