Son Dakika Haberleri: CHP Genel Merkezi'nde Partililer Seçimi Böyle İzledi

CHP Genel Merkezi'nde Partililer Seçimi Böyle İzledi

3 yıl önce

Anayasa değişikliği için yapılan halk oylamasında Evet oylarının önde gelmesiyle birlikte CHP Genel Merkezi'nde büyük üzüntü yaşandı.

1
Anayasa değişikliği için yapılan halk oylamasında sandıkların açılmaya başlamasıyla CHP Genel Merkezi'nde toplanan bazı partililer halk oylaması sonuçlarını buradan takip etti.


2
Türkiye genelinde, sandıklar Batı illerinde açıldıkça Hayır oyları Evet ile aradaki farkı büyük ölçüde kapattı ancak Hayır oyları Evet'i geçmeye yetmedi.
3
CHP'nin genel merkezinde sonuçları takip edenler, Evet'i geçememenin sonucu olarak duygusal anlar yaşadı.
4
Almanya'da 'evet' oylarının yüzde 60'ın üzerine çıkması nedeniyle CHP'liler büyük bir üzüntü yaşadı.
5
Sandıkların tamamının açıldığı Almanya'da 'evet' oyları yüzde 63.3'e kadar yükseldi. 'Hayır' oylarının yüzde 36.97'de kalması 'hayır' cephesinde üzüntüye neden oldu. Berlin'de sonuçları takip eden CHP'liler, rakamları görünce ağlamaya başladı.
6
7
8
9


Haber Yayın Tarihi: 17.04.2017 12:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fotoğraftaki sakin köy, şimdilerde turistlerin en uğrak noktası! Ünlü oyuncu yat turunda eşini öpücüklere boğdu! Nükhet Duru'nun çıplak küvet pozu, sosyal medyayı salladı! İşte Türk magazin tarihinin tozlu raflarından kareler Bir zamanların en ateşli yıldızıydı, şimdi gören tanıyamıyor! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları