CHP'li Vekil, Meclis Kürsüsünde Soyundu - Son Dakika

CHP'li Vekil, Meclis Kürsüsünde Soyundu

03.07.2012 18:16

1
CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, Çıldır'da cezaevi, askerlik şubesi ve adliyenin kapatılmasını protesto etmek amacıyla TBMM Genel Kurulu kürsüsünde ceket ve kravatını çıkartarak, pankart açtı.
2
Öğüt, üzerinde Türk bayrağı ve asker fotoğrafı bulunan 'Ardahan Çıldır'da doktor yok, öğretmen yok, cezaevini kapattınız, askerlik şubesini kapattınız, göç başladı, sınır boşalıyor.
3
Ermenistan sınırındaki Çıldır ilçesini boşaltarak topraklarımızı Ermenistan'a mı vermek istiyorsunuz? Sınır illerimiz; Kars'ta Akyaka, Susuz, Digor ve Selim ilçelerimizin, Ardahan'da Çıldır ilçemizin adliyelerinin açılmasını istiyoruz' yazılı pankart açtı.
4
Konuşmasını tamamlayan Öğüt, ceketi, kravatı ve pankartını alarak yerine oturdu. Ak Parti'li milletvekillerinin tepki gösterdiği Öğüt'ü, oturumu yöneten Meclis Başkanvekili Güldal Mumcu da davranışının uygun olmadığını belirterek uyardı.

Son Dakika CHP'li Vekil, Meclis Kürsüsünde Soyundu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş