Christian Louboutin'ten 2013 Koleksiyonu! - Son Dakika

Christian Louboutin'ten 2013 Koleksiyonu!

24.01.2013 10:11

1
Christian Louboutin'in 2013 koleksiyonu görücüye çıktı! Koleksiyonunda sık sık neon renklere yer veren ünlü tasarımcı geçen sene bir hayli moda olan şeffaf trendini de koleksiyonuna taşıyor. Louboutin genellikle şeffaf'ı bantlarda kullanıyor.
2
Christian Louboutin, geçtiğimiz günlerde açtığı bir dava ile kırmızı taban patentini almıştı. Artık bundan böyle renkli ayakkabının altına Louboutin'den başkası kırmızı taban koyamayacak.
3
Koleksiyonunda ince bantlara yer veren ünlü tasarımcı genel olarak topuklulara ağırlık verdi.
4
Ünlü tasarımcı Christian Louboutin'in koleksiyonunda en çapıcı olandetay ise zımbalar, tasarımcı geçtiğimiz sezon çok fazla moda olan zımbaları 2013 yazına da taşıyor. Ayrıca koleksiyondaki bottie'lerde çok havalı.
5
Koleksiyonda bulunan düz tabanlı ayakkabılar ise genellikle şeffaf üstlerden oluşuyor.

Son Dakika Christian Louboutin'ten 2013 Koleksiyonu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı