Son Dakika Haberleri: Christian Louboutin'ten 2013 Koleksiyonu!

Christian Louboutin'ten 2013 Koleksiyonu!

7 yıl önce

1
Christian Louboutin'in 2013 koleksiyonu görücüye çıktı! Koleksiyonunda sık sık neon renklere yer veren ünlü tasarımcı geçen sene bir hayli moda olan şeffaf trendini de koleksiyonuna taşıyor. Louboutin genellikle şeffaf'ı bantlarda kullanıyor.
2
Christian Louboutin, geçtiğimiz günlerde açtığı bir dava ile kırmızı taban patentini almıştı. Artık bundan böyle renkli ayakkabının altına Louboutin'den başkası kırmızı taban koyamayacak.
3
Koleksiyonunda ince bantlara yer veren ünlü tasarımcı genel olarak topuklulara ağırlık verdi.
4
Ünlü tasarımcı Christian Louboutin'in koleksiyonunda en çapıcı olandetay ise zımbalar, tasarımcı geçtiğimiz sezon çok fazla moda olan zımbaları 2013 yazına da taşıyor. Ayrıca koleksiyondaki bottie'lerde çok havalı.
5
Koleksiyonda bulunan düz tabanlı ayakkabılar ise genellikle şeffaf üstlerden oluşuyor.Haber Yayın Tarihi: 24.01.2013 10:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım! 194 yıl önce resmedildiği gibi! Sel suları kanallar şehri Venedik'in canına okudu