Çiçeği burnunda gelin Kourtney Kardashian'dan düğün sonrası cesur paylaşımlar - Son Dakika

Çiçeği burnunda gelin Kourtney Kardashian'dan düğün sonrası cesur paylaşımlar

17.05.2022 10:42

Keeping Up With The Kardashians yıldızı, hafta sonu Santa Barbara'da Blink-182 davulcusu Travis Barker ile resmen evlendi. Sade bir tören düzenleyen Kourtney ve Travis'ten düğün sonrası romantik paylaşımlar geldi.

1
Uzun yıllar arkadaş olan Kourtney Kardashian ve Travis Barker 2020'de ilişkilerini bir üst seviyeye çıkarmaya karar verdi.

2
Barker, yaklaşık dokuz aylık birliktelikten sonra Kourtney Kardashian'a Ekim 2021'de Rosewood Miramar Beach otelinde bolca gül ve mum eşliğinde evlenme teklif etmişti.

3
İkili daha sonra ise Las Vegas'ta gizli bir törenle evlenmişti. Ancak bu törenin yasal olmadığı ortaya çıktı. Resmiyet taşımayan törenle gündeme gelen çift harekete geçti. Kourtney Kardashian ve Travis Barker hafta sonu Santa Barbara'daki şehir adliyesinde yasal olarak evlendi.

4
Bu sade nikahta da az sayıda kişi yer aldı. Kourtney Kardashian ve Travis Barker üzerinde 'yeni evli' yazan bir eski model siyah üstü açılır arabayla nikah sonrası kutlama yerine geçti.
5
TV yıldızının nikah için tercih ettiği gelinlik çok konuşulurken düğün sonrası paylaşımlar geldi. Kourtney Kardashian, gelin arabasında verdiği cesur pozlarını siyah beyaz olarak takipçilerinin beğenisine sundu.

6
43 yaşındaki realite yıldızı, paylaşımına "Ölüm bizi ayırana kadar" notunu düştü.
7
8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Çiçeği burnunda gelin Kourtney Kardashian'dan düğün sonrası cesur paylaşımlar - Son Dakika


Advertisement