Cihangir'de Bıçaklı Kadın Dehşeti - Son Dakika

Cihangir'de Bıçaklı Kadın Dehşeti

25.08.2010 17:58

1
Cihangir'de S. Müge Arcan adlı 34 yaşındaki kadın, Aslı Göknar adlı bir başka kadını kuaför çıkışında ekmek bıçağıyla yaraladı. Saldırgan olaydan sonra polise teslim olurken verdiği ilk ifadede, Göknar'ı Mine Ayman adlı kadın zannedip bıçakladığını söylediği öğrenildi.
2
Edinilen bilgiye olay Cihangir Sıraselviler caddesi üzerinde bulunan bir kuaför çıkışında saat 13.30 sıralarında meydana geldi. Bir medya yapım şirketinde çalıştığı öğrenilen Aslı Göknar, kuafördeki işleri bittikten sonra dışarı çıkmak için merdivenlere yöneldi. Bu sırada bir kadın saldırgan, Aslı Göknar'ın yolunu kesip ekmek bıçağıyla bıçakladı.
3
Karın boşluğundan yaralanan Aslı Göknar çok yakındaki Taksim İlkyardım Hastanesine kaldırıldı. Olay yerini terketmeyen saldırgan Müge Arcan çevredekilere seslenerek olay yerine polisin gelmesini istedi. Polise teslim olan Arcan'ın ilk ifadesinde hedefinin Mine Ayman adlı kadın olduğunu söylediği, Göknar'ı hasmı olan bu kadın zannedip bıçaladığını söylediği öğrenildi. Saldırgan ve hasmı olan kadın arasında yaşanan anlaşmazlığını nedeni henüz bilinmiyor.
4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Cihangir'de Bıçaklı Kadın Dehşeti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı