Son Dakika Haberleri: Cihangir'de Bıçaklı Kadın Dehşeti

Cihangir'de Bıçaklı Kadın Dehşeti

10 yıl önce

1
Cihangir'de S. Müge Arcan adlı 34 yaşındaki kadın, Aslı Göknar adlı bir başka kadını kuaför çıkışında ekmek bıçağıyla yaraladı. Saldırgan olaydan sonra polise teslim olurken verdiği ilk ifadede, Göknar'ı Mine Ayman adlı kadın zannedip bıçakladığını söylediği öğrenildi.
2
Edinilen bilgiye olay Cihangir Sıraselviler caddesi üzerinde bulunan bir kuaför çıkışında saat 13.30 sıralarında meydana geldi. Bir medya yapım şirketinde çalıştığı öğrenilen Aslı Göknar, kuafördeki işleri bittikten sonra dışarı çıkmak için merdivenlere yöneldi. Bu sırada bir kadın saldırgan, Aslı Göknar'ın yolunu kesip ekmek bıçağıyla bıçakladı.
3
Karın boşluğundan yaralanan Aslı Göknar çok yakındaki Taksim İlkyardım Hastanesine kaldırıldı. Olay yerini terketmeyen saldırgan Müge Arcan çevredekilere seslenerek olay yerine polisin gelmesini istedi. Polise teslim olan Arcan'ın ilk ifadesinde hedefinin Mine Ayman adlı kadın olduğunu söylediği, Göknar'ı hasmı olan bu kadın zannedip bıçaladığını söylediği öğrenildi. Saldırgan ve hasmı olan kadın arasında yaşanan anlaşmazlığını nedeni henüz bilinmiyor.
4
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 25.08.2010 05:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!