Son Dakika Haberleri: Çılgın Bediş'in Banu'su Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Çılgın Bediş'in Banu'su Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

29 gün önce

Efsane dizi Çılgın Bediş'te Banu karakterine hayat veren Sonay Aydın, bakın şimdilerde nasıl görünüyor!

1
90'lı yılların fenomen dizisi Çılgın Bediş dizisinde canlandırdığı Banu karakteriyle, milyonların gönlüne taht kuran Sonay Aydın, 1972 yılında dünyaya geldi.
2
Yıllarını tiyatroya adamış olan Aydın, tiyatro aşkını şöyle anlatıyor: Çocukluğumdan beri tiyatro bende bir tutkuydu. Tiyatroya ortaokul sıralarında başladım. Çeşitli oyunlarda yer aldım. İTÜ Konservatuar'da okurken bir yandan da Yasemin Yalçın Tiyatrosu'nda Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ve oynadığı 'Kadınlık Bizde Kalsın'ın kadrosuna dahil oldum."
3
Çılgın Bediş dizisiyle hayatı bir anda değişen Aydın, fenomen dizinin 2001 yılında sona ermesiyle, Kızım Osman dizisinde rol aldı.
4
Aydın, kızı Talya'nın babası olan ilk eşini 2012 yılında ani bir kalp krizi sonucu kaybetti.
5
Uzun bir dönem aşk yaşadığı Allan Gibson ile nikah masasına oturan Aydın, şimdilerde Avrupa'da ikamet ediyor.
6
90'lı yıllardaki görüntüsünden eser kalmayan Aydın, Instagram hesabından özel hayatına dair paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.
7
Bir dönem Liverpool John Moores University'de öğretmenlik okuyup, bir yandan da drama-tiyatro bölümünde eğitim veren Aydın, sonrasında çocuk eğitimi ve gelişimi okudu.
8
İlk eşini 2012 yılında kaybettiğinde kızıyla birlikte çok zor günler geçirdiğini söyleyen Aydın, bir dönem Türkiye'ye dönmeyi çok istediğini ancak kızı Talya'nın eğitimi nedeniyle bu hayalini gerçekleştiremediğini söyledi.
9
10
11
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 09:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 Kilo Olunca Mankenliği Bırakmıştı, Podyumlara Geri Dönüyor Denizli'de Yürekleri Ağza Getiren Kare! Bahçeye Daldı, Kafese Sıkışıp Kaldı Kadın'da Bahar'ı Deliye Döndüren Olay! Cinsel İlişki Pozları İfşa Oldu Ormandan Kaçtı, Bir Anda Mahalleyi Bastı! Ben Bilirim Yarışmasına Damga Vuran Olay! Seyit Onbaşı'yı Bilemediler