Çılgın Parti Kanlı Bitti! 20 Yaşındaki Kızın Boğazını Kestiler - Son Dakika

Çılgın Parti Kanlı Bitti! 20 Yaşındaki Kızın Boğazını Kestiler

25.07.2018 14:27

20 yaşındaki Shaunagh Philpott, otel odasında düzenlenen çılgın doğum günü partisinde saldırıya uğradı, can havliyle kendini otelden dışarı atan Philpott, Manchester sokaklarında boynunda 4 cm'lik yarıkla koşarken görüntülendi.

1
Manchester sokaklarında bornozuyla kanlar içinde koşan bu genç kızın başına gelenler herkesi korkuttu.

2
20 yaşındaki Shaunagh Philpott, Manchester'daki Hilton otelinin kral dairesinde düzenlenen; 17 ve 20 yaşındaki kız kardeşlerin doğum günü partisine katıldı.
3
Olayın ardından Kız kardeşler tutuklandı ve olay hakkında şöyle konuştular: Çok çılgın bir partiydi. Olayı gerçekleştirenler partiye davetliydi. Fakat bu olayın gerçekleşmesi büyük tesadüf. Sabaha karşı onları aşağıda gördüğümüzü hatırlıyoruz, bir kavga vardı ve hemen sonrasında cam kırıkları gördük ve Shaunagh, bu kırıkla kesilmişti.

4
Polis, olayın gerçekleştiği Hilton Oteli'ni bastı ve cinayete teşebbüs şüphelisi olarak 6 kişiyi tutukladı.

5
Philpott'un yakın bir aile dostu Philpott'un hayatta kaldığına ne kadar mutlu olduğunu dile getirdi: Hala hayatta olduğu için müteşekkirim. Durumu çok iyi değil, birden kötüleştiği oluyor. Şu an hastaneden taburcu oldu ve evde. O partiye gitmeyi istememişti, gitmeye zorlanmıştı.

6
Phillpott'un aile dostu ekledi: Erkek arkadaşının bu tür işlere bulaştığından haberdarız fakat tam olarak ne olduğunu, olayın nasıl geliştiğini bilmiyoruz. Soruşturmanın bitmesini beklemeliyiz. Phillpott, şu anda çok duygusal ve stresli, henüz konuşacak durumda da değil. Bu tür insanlar bu şehrin büyük sorunu.

7
8
9
10
11

YORUMLAR
500

Son Dakika Çılgın Parti Kanlı Bitti! 20 Yaşındaki Kızın Boğazını Kestiler - Son Dakika


Advertisement