Tanıştıktan iki saat sonra ilişkiye giren yarışmacılar seyircinin tepkisini çekti - Son Dakika

Tanıştıktan iki saat sonra ilişkiye giren yarışmacılar seyircinin tepkisini çekti

Avustralya'da iki hafta önce yayınlanmaya başlayan Love Island programının geçen haftaki bölümünde, yarışmacılar Grant ve Tayla eşleştikten iki saat sonra battaniye altında cinsel ilişkiye girdiler. Bu durum, çoğu izleyici tarafından tepkiyle karşılandı.

1
Grant, programın ilk haftasında kadın yarışmacı Cassidy ile eşleştikten sonra Cassidy'i bırakıp Tayla ile eşleşti.
2
Grant ve Tayla eşleştikten iki saat sonra ilişkiye girerken aynı odada kalan Cassidy, eski eşi Grant'ın Tayla ile ilişkisinin izlemek zorunda kaldı.

3
Çift, ilişki sırasında çok ses çıkardıkları için villada kalan diğer yarışmacılar rahatsız oldular.

4
Çift ilişkiye girmeden önce villanın banyosunda yakınlaştılar daha sonra Cassidy ile paylaştıkları odaya gelip battaniye altında ilişkiye girdiler.
5
İzleyiciler Grant'a, Tayla ile eşleştikten iki saat sonra ilişkiye girmelerini ve bunu Cassidy'nin yanında yaptığı için tepki gösterdiler.
6
Bazı izleyiciler ise çiftin en azından Cassidy'nin duygularına saygı gösterip ilişkiye girmek içinen az 24 saat beklemeleri gerektiğini söyledi.
7
8

YORUMLAR (19)
  • OkurYazar: Aslında insanoğlu bu alemde en üstün bir mertebede yaratılmıştır. Fakat kendisi, bu üstün mertebeyi, bilerek veya bilmeyerek, başka bir değerle değiştirmek arzusu içine girince bir de görüyorsun ki, kendisi yaratılmışların en aşağılarından olmuştur. Bazı hayvanlar bile çiftleşirken insanları görünce sanki bir utanç hissediyorlarmış gibi bir köşeye kaçışıyorlar veyahut da korku dolu bir bakışla bekliyorlar, acaba onları görenler, onlara kovalar mı diye. Hayvandan utan, ez insan! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları İnsanların ismini söylemeye korktuğu lanetli kasaba! Bebekler iki kalpli, üç akciğerli dünyaya geliyor