Son Dakika Haberleri: Çin'de Anne Bebeğini Makasla Deldi!

Çin'de Anne Bebeğini Makasla Deldi!

7 yıl önce

8 aylık bebeğinin yüzünü 90 yerinden deldi

1
Çin'de bir kadın, 8 aylık bebeğinin yüzünü makasla 90 yerinden deldi.
2
Kan donduran olayda, Xiao Bao'nun süt emdiği sırada anneyi ısırdığı, bunun üzerine çılgına dönen kadının eline aldığı makasla bebeğe saldırdığı belirtildi.
3
Temizlik işçisi anneye akıl sağlığının yerinde olduğuna dair rapor verilmesi ülkede tartışma yarattı. Bebeğin anneyle birlikte eve gönderileceği açıklamasına ise tepki yağıyor.
4
Geçtiğimiz aylarda yine Çin'de yaşanan olayda; bir baba 5 yıl boyunca kızına işkence etmiş; sıcak suyla haşlanan, dudakları misinayla dikilen ve parmakları iğneyle oyulan 11 yaşındaki Xiao Li'nin hikayesi dünya basınında geniş yer bulmuştu.
5
Ailesi tarafından henüz bir bebekken terk edilen Li, bir süre akrabalarıyla kaldı. Şehrin bir ucuna taşındığı belirtilen babanın geri dönüp kızına ‘sahip' çıkmasıyla ise Li'nin hayatı kabusa döndü.
6
Yıllar süren işkenceler nedeniyle vücudunun her yeri yara olan küçük kızın kurtuluşu ise yolda karşılaştığı bir yabancı sayesinde oldu.
7
Sokakta gördüğü kızın kim olduğunu soruşturan bir adam, Li'nin babası tarafından yıllardır işkence gördüğünü ve yerel halkın da bunu bilmesine rağmen korkudan müdahale edemediğini öğrendi. Hemen polise giden adam, olayın aydınlatılmasını sağladı.
8
Küçük kız, devlet tarafından koruma altına alındı.Haber Yayın Tarihi: 12.07.2013 08:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin