Çin'de Koruma Okulu Eğitiminden Kan Donduran Sahneler - Son Dakika

Çin'de Koruma Okulu Eğitiminden Kan Donduran Sahneler

Ekonominin ortaya çıkardığı zenginlerin ve ünlülerin yakın koruma ihtiyacını karşılamak için açılan Tianjiao Yakın Koruma Akademisi ülkenin en büyüğü olma özelliğini taşıyor.

1
Çin her geçen gün büyüyen ekonomisiyle dünyada stratejik olarak önemli bir konuma sahip. Bu dev ekonominin ortaya çıkardığı zenginlerin ve ünlülerin yakın koruma ihtiyacını karşılamak için açılan Tianjiao Yakın Koruma Akademisi ülkenin en büyüğü olma özelliğini taşıyor.
2
Tianjiao'daki eğitmenler Rusya ve İsrail'den geliyor. Ayrıca Fransa ve İngiltere'den eğitmen getirmeyi de planlıyorlar. Müşterilerinin büyük bir kısmını girişimcilerin oluşturduğunu açıklayan akademi yetkilisi, yakın korumanın sadece koruma işlevi değil, aynı zamanda bir statü sembolü olduğunu söyledi.
3
Çin'deki gelir dağılımı arasındaki uçurum da zenginlerin koruma tutmasındaki etkenlerden birisi.
4
Akademi yetkilileri emekli askerlerin basit güvenlik görevlileri olarak çalışmasındansa akademide aldıkları özel eğitimle yakın koruma olmalarının hem yeteneklerini boşa harcamalarının önüne geçeceğini hem de daha iyi bir ücretle çalışmalarını sağlayacağını açıkladı.
5
Tianjiao'nun yıllık gelirinin önümüzdeki 5 sene içinde 16,5 milyon dolara kadar çıkması bekleniyor.
6
Çinli eski bir asker olan Chen Yongqing tarafından kurulan okul, eski askerleri toplayarak onları çok sert bir eğitimden geçiriyor. Başarılı olanlar koruma olmaya hak kazanırken, Yongqing bu kişileri yıllık olarak kiraya veriyor. İyi bir korumanın zenginlere maliyeti ise yıllık 82.500 doları buluyor.
7
Eğitimlerde öğrenciler arkadaşları tarafından tekmeleniyor, kilometrelerce koşturuluyor ve hatta kafalarında şişe kırılıyor.
8
Eğitmenler göre bu süreç koruma adayları korkusuz ve acıya dayanıklı hale getiriyor. Okulun kazandığı paranın yanında ise korumaların aldığı maaş devede kulak.
9
Okul bir korumadan yaklaşık 82 bin 500 dolar kazanırken, korumaların maaşları ise aylık 500 dolar civarında. Cirosu 20 milyon $
10
Okulun sahibi Yongqing, son yıllarda şirketi inanılmaz ölçüde büyütmüş. İlk başlarda birkaç korumayla başladığı işten bu yıl yaklaşık 20 milyon dolar ciro yapmayı planlıyor. Hedefleri ise daha büyük, ''Yatırımcılarla görüşüyoruz. Hepsi kapıda kuyruk oldu. Yakında halka açılma gibi bir niyetimiz var.'' açıklamasında bulunuyor.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Haber Yayın Tarihi: 20.12.2013 16:10

Son Dakika Çin'de Koruma Okulu Eğitiminden Kan Donduran Sahneler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor Yıldız şarkıcı Mariah Carey ablasının iğrenç planını yıllar sonra itiraf etti: 12 yaşımda parayla cinsel ilişkiye zorladı Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi